• Arama

Louis Vuitton Paris Place Vendome’a Geri Döndü

Louis Vuitton 160 yıl önce ilk mağazasının açıldığı yere geri döndü. Peter Marino tarafından tasarlanan flagship mağazası Maison Louis Vuitton Place Vendome kapılarını yeniden açtı. Mağazada geniş bir alanda bavullar ve seyahat ürünleri bulunuyor. Louis Vuitton’un ilk olarak burada bir bavul mağazası olarak açıldığını düşünürsek bu bölüme geniş bir yer vermeleri çok da şaşırtıcı değil.


Seyahat bölümünün yanı sıra mağazada deri ürünler, parfüm, takı, erkek ve kadın giyim ürünleri de bulunuyor. Bu geniş mağazanın duvarlarını ise 22 sanatçının contemporary parçaları süslüyor. Bu eserlerden biri de Yan Pei Ming’in genç Louis Vuitton portresi.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.