• Arama

Omega'nın Yeni Yüzü: Cindy Crawford'un Çocukları

Omega’nın yeni yüzleri Paris’te gerçekleşen ‘Her Time’ sergisinin açılışında açıklandı. Omega saatlerinin 20 yıldır marka elçiliği yapan Cindy Crawford bu görevini çocuklarına devretti. 18 yaşındaki Presley ile 16 yaşındaki Kaia Gerber Omega’nın yeni yüzleri oldu. Bundan böyle iki kardeş Omega’yı tüm dünyada temsil eden isimler olacak. 

 

 

Her Time sergisinin açılışı Hotel de Sully’de Fransız oyuncu Pauline Lefevre tarafından gerçekleştirildi. Açılışa katılanlar arasında Joan Smalls, Martha Hunt, Nathalie Rykiel ve Cinta Kiehl gibi tanınmış simalar da vardı. Omega’nın yeni yüzleri Kaia ve Presley Gerber etkinliğe Cindy Crawford ve Rande Gerber ile birlikte katıldı. Daha sonrasında markanın yeni kampanya çekimlerine ek olarak Crawford ve Gerber ailesinin Peter Lindbergh tarafından çekilen bir portre fotoğrafı da yayınlandı.

 

 

Cindy Crawford: “Benim Omega ile olan yolculuğum harikaydı, Kaia ve Presley’nin de Omega ile çalışmaktan çok keyif alacağına eminim. İkisi de çok başarılı, bu mükemmel saatlerin yeni temsilcileri olmalarından gurur duyuyorum.¨

Omega CEO Raynald Aeschlimann: “Kaia ve Presley yeni jenerasyonu temsil ediyor. İkisi de güzel, motive, ilham verici ve enerjik. Markamız içinde böyle bir aile geleneği oluşturmak inanılmaz. Bu iki gençle çalışacağımız için çok heyecanlıyım.¨

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.