• Arama

Deniz Işın'dan Dekorasyona Dair Şifreler

Deniz Işın'ın kurucusu olduğu AD Mobilya kişiye özel dekorasyon projeleri tasarlıyor. Kurguladıkları mekanlarda kendilerinin tasarlayıp ürettikleri parçalara yer veren AD Mobilya her bir parçadan yalnızca birer adet üreterek müşterilerine sahip olduğu ürünün yalnızca kendine özel olduğunu bilmenin ayrıcalığını yaşatıyor. Tasarladıkları mekanlarda müşterilerinin yaşam tarzını ve ihtiyaçlarını merkeze oturtarak yaratıcı ve estetik çözümler üretiyorlar.


 

Tasarladığınız mekanlarda severek kullandığınız markalar?

A&D Mobilya  olarak  evleri kişiye özel tasarlayan bir firma olduğumuz için mobilya konusunda kendi imalatlarımızı  kullanmayı tercih ediyoruz. Ancak tüm dekorasyon içinde müşterinin isteği doğrultusunda seramikten tutun kumaşa kadar bir çok marka ile çalışabiliyoruz.

 

 

Favori renk paletiniz?

 

Jonathan Adler

 

Şahsi görüşüm daima toprak renkleri ile mavi rengi birleştirmek olsa da renk paletimizi müşteri zevki  doğrultusunda kullanmaya özen gösteriyoruz. Renkler kişiye özeldir, herkesin bağ kurduğu, enerji aldığı renk farklıdır. Bu yüzden uyumsuz olduğuna inandıklarımız dışında tüm kombinleri kullanıyoruz.

 

 

Bu sene dekorasyonda öne çıkan malzeme ve stil kombinasyonları nelerdir?

 

Delightfull

Tüm dünyada olduğu gibi bizde de doğaya ve doğala doğru bir akım başladı. Dekorasyonda doğal taşlar, ham dokular, ahşaplar, deriler ve kürk görünümlü objeler öne çıkıyor. Kumaşlarda keten ve doğal ipek yastıklar ise olmazsa olmazlar.

 

 

İlham kaynaklarınız?

 

Barbara Barry

İlham kaynaklarımız oldukça fazla birkaç isim vermek gerekirse  Barbara Barry, Julian Chichester, Barlas Baylar bunlardan sadece birkaçı. 

 

 

Evini yenilemek isteyenlere önerileriniz?

 

Casamilano

Evleri konusunda müşterilerime tavsiyem daima yaşam tarzlarına uygun mobilya ve objeler seçerek evlerindeki konforu sağlamalarıdır. Kurgulanan yaşam alanlarında hedeflenen temel amaç olan konforu sırasıyla ergonomi ve estetik izlemelidir.

 

 

Sizin için ev dekorasyonunun olmazsa olmazları nelerdir?

 

Larsen

Ev dekorasyonunun  olmazsa olmazları doğru yerleşim, doğru materyal seçimleri, konforlu ve şık mobilyalar ve tabii ki bütçeye uygun optimum seçimler yapmaktır. 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.