• Arama

Sundeck Yachts: Genç, Güvenilir ve Konforlu

2015 yılında İsviçreli iş adamı Angelo Casartelli tarafından kurulan Sundeck Yachts, dünya yat endüstrisine çok iddialı bir giriş yaptı. Oldukça genç markanın ana hedefi, yarı deplasmanlı kayan, uzun menzilli, trawler tipi denizci ve güvenilir kişiye özel lüks tekneler üretmek. 

 

 

ZUCCERI’NIN ZARİFLİĞİ

Markanın tüm modellerinin tasarım ve imalat süreci bugüne kadar, benzer 200'ün üzerinde tekneyi projelendirip suya indirmiş olan italyan tasarımcı Maurizio Zuccheri'nin Zuccheri Yacht Design’ı tarafından gerçekleştirildi.

 

Sundeck Yachts’ın 16-25 metre arasında üretilen yatlarında, kimilerinin Navette diye adlandırdığı, çok az yakıt harcayarak gidebilen ama gerektiğinde de çok hızlı bir şekilde suyun üzerinde tam anlamıyla kayarak 20 mil üzeri bir hıza ulaşabilen bir sistem bulunuyor. Bu yaklaşım ile iki tip seyir ihtiyacının karşılanması ve rakiplerine göre daha az yakıt ile daha uzun mesafeler kat edebilmesi de markanın endüstriye iddiali girişinin arkasındaki sırrı açıklıyor.

 

 

SUNDECK YACHTS ARTIK TÜRKİYE’DE

Türkiye’nin en başarılı motor sporları şirketinin ve Atölye Kazaz’ın kurucusu ve sahibi olan Ercan Kazak, bu genç ve yenilikçi markayı Türk piyasasına sokan isim olarak dikkat çekiyor. Denize olan tutkusunu mekanik bilgisi ve organizasyonel tecrübesiyle birleştiren Kazaz, yıllar sonra ideal teknemiz diyebildiği projeyi; "Türk denizcileriyle harika kıyılarımızı bu muhteşem markayla birleştirmeyi hedeflerken, idealim bu mühendislik harikası teknelerin sadece Türk sularında değil Türk tersanelerini de hareketlendirmesi” cümleleri ile vurguluyor.

 

 

Denizler üzerinde bir yaşam stili yaratma farkını sunan bu tekneleri Şubat 2018’e kadar İtalya’nın Cenova sahilinde ki merkezlerinde ya da dünyanın önemli yat fuarlarında görmeniz mümkün…

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.