Yat Stili

 

Yat Stili

Sadece bir spor değil bir yaşam tarzı olan yat dünyasının moda ile ilişkisini inceleyen teNeues yayınevinin "The Stylish Life: Yatching  kitabını Graf von Faber Castell için kaleme aldık.

Uzun yıllar çeşitli yat dergilerinde yazarlık yapan Kim Kavin, “The Stylish Life: Yachting” kitabında da deniz yolculuğunun en rafine hali yat yaşamını rüya gibi rotaların arasında dolaşarak ele alıyor.

İster Monte Carlo’da ister St. Barths’ta, hangi limanda olursanız olun yat stili “dolce vita” hayat tarzı ile anılıyor. Arşivlerden çıkan siyah-beyaz ve renkli fotoğraflarla insanı bu zengin dünyanın içine sokan kitap, Avrupalı hanedan üyelerinin, iş adamlarının ve Hollywood yıldızlarının yatlarını ve hayatlarını yakından gösteriyor.

Lüks Yatlar

Performans ve estetiğin buluştuğu ultra lüks yatlar birer arzu nesnesi olurken, özgür ruhlar dünyanın eşsiz güzellikteki adalarını keşfetmek için yelkenlileri tercih ediyor. Kitapta yat yapımında kullanılan malzemelere, farklı tasarımlara ve ünlü limanlardaki maceralara detaylıca yer veriliyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular