• Arama

Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar: 2017’nin En Popüler Saati

Audemars Piguet, bu yıl özellikle ilk gösterime çıktığı SIHH 2017 dahil olmak üzere, saat dünyasının en çok ilgi çeken modellerinden birini tanıttı: Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar. Altın, çelik gibi metallerden sıkılanlar için kasası ve bileziği tamamıyla siyah seramikten üretildi ayrıca fırçalama yöntemi ile matlaştırılarak daha cesur bir görünüm elde edildi.

 

Markanın Royal Oak ailesine ait olan Perpetual Calendar, siyahın en güzel tonunu kullanmak ile kalmıyor, İsviçre saat ustalığını gösteren komplikasyonlarını da içeriyor. Sanırım sadece seramik kasanın üretilmesi bile 600 saatlik Ar-Ge çalışması sonucunda elde edildiğini söylersek, farklılığını biraz olsun ortaya çıkarmış oluruz. Ultra ince perpetual calendar mekanizma ile can buluyor.

 

 

Her ne kadar narin görünse de yüksek ısıya dayanıklı, asla çizilmez, dayanıklı bir kasaya sahip. Normalde markanın atölyelerinde üretilen bilezik, makine, parlatma işlemleri dâhil yaklaşık 6 saat sürerken, RO Perpetual Calendar’da seramik bileziğin üretimi 30 saatte tamamlanıyor. Bileziğin, bakla arası bağlantıları ise markaya ait bir sistem ile birleştiriliyor.

 

RO Perpetual Calendar, siyah kadran üzerinde mavi gökyüzü, gerçek foto ay yüze sahip ve 2100 yılına kadar hiçbir ayar istemeden, artık yıl hesaplarını yapabiliyor. 41 mm çaplı kasası el işçiliği ile bitirişlerle taçlandırılmış.

 

 

Yaklaşık fiyatı 85,000$

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.