• Arama

Chaumet’in Yeni Koleksiyonunda Opera Sesleri

Parlayan 20’lerden beri nişan davetlerinden düğünlere, kraliyet yemeklerine, balolara, prestijli seremonilere, opera açılışlarına… Bu muhteşem anların hepsi Chaumet ile müzik eşliğinde kutlandı. Chaumet, est une féte koleksiyonu ile Maison, Parizyen tarzıyla ve asaletiyle göz alıcı davetlerdeki konuklarda rol gösteriyor. Bir Parizyen mücevher markası olan Chaumet, dünyaca tanınan dört sembolik opera binasından ilham alarak Chaumet est une féte  koleksiyonunu ortaya çıkartıyor.

 

 

Mücevherat Ustalığı

Chaumet est une fete koleksiyonu, Chaumet’in kuruluşundan beri süren muhteşem el işciliği ve mükemmel hatlarıyla alıcıya sunuluyor. Sadece bu koleksiyonuyla kalmaksızın Chaumet her ürününü en değerli Muzo zümrütleri, kırmızı yakutlar, göz alıcı safirler ve doğal inciler ile süslüyor. Her bir parça Chaumet tarzına özgü kıvrımları ile kendini belli ediyor.

 

Pastorale Anglaise 

 

 

Pastorale Anglaise seti, Londra sosyetesinin en sembolik yeri Sussex’in kırlarındaki Glyndebourne’deki en şık festivalden ilham alarak oluşturuluyor. Yemyeşil bahçelere serilmiş ekose desenli örtüler, hasır sepetler, kokteyller ve şampanyalar Pastorale Anlaise setinin desenlerini yaratıyor. Broş, kolye, küpe ve yüzükten oluşan seti sarı safirler, zümrütler ve inciler süslüyor.

 

Aria Passionata 

 

 

La Scala Milano’nun altın rengi tavanları ve kan kırmızısı perdeleri Aria Passionata’ya renk katıyor. Garnet, zümrüt ve turmalin ile işlenen; kolye, broş, küpe, bilezik ve üç yüzükten oluşan set operanın prima donnası oluyor.

 

 

Rapsodie Transatlantique 

 

 

Rapsodie Transatlantique seti, New York’daki Metropolitan Operası’nın sofistike ışıltısını taşıyor. Pastel renklerdeki duvarlardan esinlenerek oluşturulan set, pırlantalar, Umba garnetleri, pembe turmalinler, safirler, topazlar, şampanya ve konyak rengi pırlantalarla bir havai fişeği andırıyor. Bu set; kolye, üç yüzük, üç broş ve üç çift küpeden oluşuyor.

 

Valse d’hiver

 

 

Viyana Operası’ndan esinlenen Valse d’hiver seti, inciler ve pırlantalar eşliğinde valsin ritimleriyle süsleniyor. Taç, kolye, broş, bilezik, dört yüzük ve dört küpe çiftinden oluşan set millegrain tekniğiyle işleniyor.

 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.