• Arama

Erkekler İçin Bakımı Kolaylaştıran 4 Pratik Ürün

Cilt bakımına uzun saatler ve büyük bütçeler ayırmayı gereksiz bulan erkekler için seçtiğimiz, tepeden tırnağa bakım sağayacak, pratik ve sonuç odaklı 4 özel ürün...

Cildinizi temizlerken batma ve tahrişten kurtulun!

Yoğun onarıcı ve yatıştırıcı gücü ile bilinen Çinko içeren Biotherm Biosource Mousse Temizleme Köpüğü ile sabah ve akşam cildinizi temizlerken, pürüzsüzleştirebilir, tıraşın neden olduğu tahrişi azaltabilirsiniz.

 

 

Nemlendirici, onarıcı ve tıraş sonrası bakımı tek üründe buluşuyor

Cildi yenileyerek gençleştiren Life Plankton ile güçlendirilmiş ve yoğun termal su etkisi yaratan nemlendirici Biotherm Aquapower jel ile, cildiniz (özellikle tıraştan sonra) hızla rahatlayacak ve yağlanmadan yoğun bir neme sahip olacak.

 

Hızla kırışan hassas göz çevresi için özel bir çözüm

Biotherm Aquapower Göz Nemlendiricisi, göz çevrenizi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı  olurken, formülündeki kafein ile yorgun görünümü ve torbalanmayı göz çevrenizden silmeyi destekliyor. 

 

 

Gün boyu tertemiz kokmak için

Akıllı ProtectTechnology™ koruması ile Biotherm Day Control Roll-On koltuk altlarındaki nemi ve bakteri artışını en aza indirmek için özel olarak tasarlanan bir ürün. 48 saate kadar kuru bir görüntü sağlamaya yardımcı olurken, sade ve temiz kokusuyla parfümünüzün önüne geçmiyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.