• Arama

Swarovski’nin Yeni Koleksiyonu ile Işıltı, Çok Yönlülükle Birleşiyor

Swarovski’nin 2017 Sonbahar Kış koleksiyonunun odak noktası olan Swarovski Remix Collection, temelinde bireysel tarzı kutlamayı yatırıyor ve yenilikçi bir adımla kişiselleştirmenin sonsuz olanaklarını da ortaya çıkarıyor. Koleksiyondaki eklenebilir parçalar ise, görünmez mıknatıslı kapamaları sayesinde; tam tur kolyeler, tasma kolyeler, çift veya tek sarmalı bileklikler ve uzun zincir kolyeler gibi ışıltılı takılar oluşturmanın ve kullanmanın yeni yollarını gösteriyor.

 

¨Bu ezber bozan koleksiyon, çok yönlü ve kişiselleştirilebilir konseptiyle bizleri kendi tarzımızı ve tavrımızı ifade etmeye çağırıyor.¨

 

 

Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin, bu yeni ve çarpıcı koleksiyon hakkında: “Swarovski tüm kadınlara hitap eden bir markadır. Dolayısıyla tasarımlarımı oluştururken zamansız klasik ve kadınsı romantik gibi bireysel tarzlara, sıra dışı kadınlara ve görkemli moda tutkunu kadınlara hitap ediyorum. Yeni Swarovski Remix Collection, Swarovski takılarının tüm kadınlara hitap ettiğini gösteren ışıltılı bir koleksiyon. Bu ezber bozan koleksiyon, çok yönlü ve kişiselleştirilebilir konseptiyle bizleri kendi tarzımızı ve tavrımızı ifade etmeye çağırıyor. Sonuçta Swarovski takısının temelinde olağanüstü bir vurguyla tamamlanan modern bir ihtişam yatmaktadır." diyor.

 

Dizilerin sınırları Swarovski’nin benzersiz çok yönlülüğünü yansıtırken, koleksiyonda koruyucu Hamse eli, dört yapraklı yonca ve nazarlık gibi birçok farklı simge ile oyuncu emojiler, zarif inciler ve klasik kristal tasarımlar da yer alıyor. Bu çeşitlilik, modern kadının romantik veya rock fark etmeksizin tarzının farklı yönlerini ifade etmesini ve her zaman ışıldamasını sağlıyor.

 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.