• Arama

Planktonlar Bu Defa Cildimizi Kurtarmaya Geliyor!

Planktonların dünyamızı yenileyen olağanüstü gücü, bu defa cildimizi yenilemeye ve gençleştirmeye geliyor. Yenilenme, koruma ve rahatlatma özelliğine sahip planktonlar, 60 yılı aşkın bir süredir Biotherm markasının neredeyse tüm ürünlerinde zaten kullanılıyordu, ancak markanın yeni serisi Life Plankton, şimdi bu aktif mikroorganizmayı en yüksek konsantrasyonda sunuyor.

 

Serinin en özel ürünlerinden Life Plankton™ Essence ise sadece 8 gün gibi kısa bir sürede yeni doğmuş gibi canlı, pürüzsüz, yumuşak, nemli ve eşit bir cilt tonu sağlıyor.  Temizleme sonrası cilt bakım rutininin ilk adımı olarak kullanılan bu ürünü, cilt bakım suyunun serumla birleşmesi gibi düşünebilirsiniz. Yoğun konsantre olmasına rağmen, hızla emilen ve çok hafif bir yapıya sahip.

 

 

‘Cilt sularının araştırılmasında rol oynayan Asya laboratuvarlarından öğrendiklerimle, Life Plankton™’un en yüksek konsantre halini, %30’unda nemlendirici etkenler bulunduran bir formüle adapte ettik. Bu etkenlerin dağılma kabiliyetleri ve aktiviteleri cilde rahatlatıcı bir doku ve karşılaştırılamaz nem sağlarken içeriğindeki kombinasyon sayesinde, Life Plankton™ dayanıklı ve dağılması kolay hale geliyor.’ -David Amar, PhD  Biotherm Cilt Bakım Laboratuvar Müdürü 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.