• Arama

Louis Vuitton’dan Akıllı Saat: Tambour Horizon Smartwatch

İlk akıllı saatini bundan 2 yıl önce kardeş markası TAG Heuer Connected Modular 45 ile çıkartan Louis Vuitton, ikonik koleksiyonu Tambour içerisine yerleştirilmiş yepyeni akıllı saati Horizon ile karşınızda.

 

 

Tambour’un 42mm kasasının kullanıldığı Horizon modeli, 390x390 çözünürlükte, 1,2”dokunmatik amoled ekranı ile dikkatleri çekiyor. Kronograf, GMT yada 3 kollu klasik saat gibi LV koleksiyonunda yeralan farklı ara yüzleri seçebileceğiniz gibi android işletim sistemi sayesinde gelen telefon çağrılarını cevaplama, e-postalar, fitness takibi, hava durumu gibi akıllı saatlerde yeralan tüm fonksiyonları da kullanmaya imkan veriyor. “LV City Guides” ve “My Flight” gibi bu modele özel uygulamalar ile çevrenizdeki otel, restoran ve mağazalara erişebiliyor veya uçuş bilgilerinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

 

 

Louis Vuitton Tambour Horizon Smartwatch çeşitli deri kayış opsiyonları ile kılıktan kılığa girebiliyor. Saatin üzerinde bulunan hızlı kordon değiştirme sistemi ile de dilediğiniz kordonu takıp çıkarabiliyorsunuz. Android 2.0 işletim sistemi ile gelen saat 512MB RAM, 4 GB flash depolama, 300mAh bataryadan, bluetooth 4.1 ve Wi-Fi 802.11b/g/n bağlantılarını sunuyor. Üzerindeki dâhili mikrofon ile de aramalara sesli yanıt verebiliyorsunuz.

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.