• Arama

Louis Vuitton’dan Akıllı Saat: Tambour Horizon Smartwatch

İlk akıllı saatini bundan 2 yıl önce kardeş markası TAG Heuer Connected Modular 45 ile çıkartan Louis Vuitton, ikonik koleksiyonu Tambour içerisine yerleştirilmiş yepyeni akıllı saati Horizon ile karşınızda.

 

 

Tambour’un 42mm kasasının kullanıldığı Horizon modeli, 390x390 çözünürlükte, 1,2”dokunmatik amoled ekranı ile dikkatleri çekiyor. Kronograf, GMT yada 3 kollu klasik saat gibi LV koleksiyonunda yeralan farklı ara yüzleri seçebileceğiniz gibi android işletim sistemi sayesinde gelen telefon çağrılarını cevaplama, e-postalar, fitness takibi, hava durumu gibi akıllı saatlerde yeralan tüm fonksiyonları da kullanmaya imkan veriyor. “LV City Guides” ve “My Flight” gibi bu modele özel uygulamalar ile çevrenizdeki otel, restoran ve mağazalara erişebiliyor veya uçuş bilgilerinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

 

 

Louis Vuitton Tambour Horizon Smartwatch çeşitli deri kayış opsiyonları ile kılıktan kılığa girebiliyor. Saatin üzerinde bulunan hızlı kordon değiştirme sistemi ile de dilediğiniz kordonu takıp çıkarabiliyorsunuz. Android 2.0 işletim sistemi ile gelen saat 512MB RAM, 4 GB flash depolama, 300mAh bataryadan, bluetooth 4.1 ve Wi-Fi 802.11b/g/n bağlantılarını sunuyor. Üzerindeki dâhili mikrofon ile de aramalara sesli yanıt verebiliyorsunuz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.