• Arama

OMEGA Commendar’s Watch James Bond Anısına Tasarlandı

Bu yıl OMEGA, James Bond film serilerinin üç önemli yıldönümünü kutluyor: "İnsan İki Kere Yaşar"ın 50. yıldönümü; "Beni Seven Casus"un 40. yıldönümü ve "Yarın asla ölmez"in 20. yıldönümü. Bu filmlerin her birinde, James Bond resmi askeri üniformasını giymiş olarak karşımıza çıktı. Bunun üzerine OMEGA, Bond'un rütbe ve gösterişli üniformasından esinlenerek “Commander’s Watch”u-¨Komutanın Saatini¨ tasarladı.

 

 

OMEGA Seamaster Diver 300M "Commanders Watch" Limited Edition

OMEGA'nın “Commander’s Watch” modeli, tasarımıyla İngiliz Kraliyet Donanması’nın renklerini selamlıyor. Saat kordonu boyunca kullanılan beyaz, mavi ve kırmızı dokunuşlar, hoş ve gösterişli bir görünüm oluşturuyor. 

 

Saatler, 41 mm paslanmaz çelik kasaya, mavi seramik Liquidmetal dalış zamanı skalasına ve kırmızı kauçuktan oluşan, dalışın ilk 15 dakikasını kapsayan bir bezele sahip. Parlatılmış beyaz seramik kadranında 12 adet mavi saat göstergesi, kırmızıyla yazılmış "Seamaster" kelimesi ve mavi iskelet akrep-yelkovanı yer alıyor. Eşsiz özellikleri arasında, saatin ortadaki saniyesinde yer alan o meşhur 007 logosu ve diğer tüm rakamlar maviyken; tarih penceresinden görünen kırmızı renkteki 7 rakamı dikkat çekiyor. 

 

 

Mavi, kırmızı ve gri renklerdeki NATO bileziğini ise, 5 şeritli deseni ve parlak tokası tamamlıyor. Dalga kenarlı kasa arkasında, Komutanın denizci ambleminin "üç şeridi", rotor üzerinde 007 "kurşun" tasarımıyla öne çıkıyor.

 

 

 

OMEGA Calibre 2507’ye sahip paslanmaz çelik modeli sadece 7.007 parça ile limitli olarak üretildi. Bu model, askeri madalyonlardan esinlenen özel kutusunda, 3 yıllık garantisiyle sunuluyor. Kutu aynı zamanda paslanmaz çelik bilezik, tornavida ve NATO kayışın tasarımını tamamlayan bir "askeri rozet" içeriyor.

 

 

“Commander’s Watch”un 18K sarı altın modeli ise tüm dünyada sadece 7 adet ile limitli olarak sunuluyor.

Yardım Müzayedesi

2017 yılında düzenlenecek olan özel açık artırmada, OMEGA'nın Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch” Limited Edition modellerinden üçü, tüm geliri belirlenecek olan hayır kurumlarına bağışlanmak üzere satılacak.

Bir adet limitli üretim #007 numarasıyla paslanmaz çelik model, bir adet 18K sarı altın ve bir adet de 18K beyaz altından üretilen toplam üç farklı model müzayedeye bağışlanmış bulunuyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.