• Arama

Tod’s'un Yeni Filmi: Hasat Ayı

1978’den beri modern yaşamın ikonikleşmiş markalarından olan Tod’s, yeni sezonda dünyaca ünlü Capri Adası’nın zerafetini yansıtan kısa film hazırladı. Yıllardır İtalyan geleneğini tasarımlarına modern bir anlayış ile uyarlayarak kalitesini korumayı başaran markanın yeni filmi, “Hasat Ayı” adını taşıyor.

 

 

Capri’nin büyüleyici güzelliklerini anlatan romantik filmde; markayı İtalyan oyuncu ve model Valeria Billello ve İngiliz aktör Gwilym Lee temsil ediyor. Hikaye ile birlikte en saf İtalyan yaşam tarzı sırlarının ve samimi detayların çözüldüğü filmde; yaşamın ve giyinmenin ayrıcalıklı hali, doğal ve zarif bir kayıtsızlık içinde anlatılıyor. 

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.