• Arama

Madagaskar’ın En Lüks Adasında Yer Alan Miavana ile Tanışın

Afrika’nın ünlü otel grubu Time+Tide’ın özel Nosy Ankao Adası’ndaki eko lüks hizmet veren oteli Miavana, Nisan ayında açıldı. Madagaskar’ın Kuzeydoğusu’nda yer alan takım adaların en büyüğü olan Nosy Ankao 360 hektarlık ekolojik park özelliğini taşıyor. 25 yıldır Afrika’da girişimcilik ve keşifçilik yapan Jean Cristhophe Peyre öncülüğünde, doğal yaşamın hakim olduğu bu ada özenli bir şekilde ekolojik bir alana çevrilmiş. Madagaskar’ın yerel canlılarını ve güzelliklerini insanlarla bir araya getirmeyi hedefleyen Peyre, “bir araya gelmek” anlamını taşıyan Miavana kelimesini bu eşsiz otel için seçmiş.

 

 

Okyanusa bakan muhteşem 14 villa adanın temasına uygun olarak ve “eco-friendly” olarak tasarlanmış. Çevreye zarar vermeyen havalandırma sistemi gibi sistemlerin yer aldığı villalarda özel havuz da yer alıyor.

 

“Köy” olarak adlandırılan plaj ve ortak kullanım alanlarında ise İtalyan etkisi hakim. Şarap mahzeninde birbirinden lezzetli İtalyan şaraplarını tadabilir ve pizzaların keyfini çıkarabilirsiniz. Köy alanında bulunan sonsuzluk havuzunda ise rahatlarken aynı zamanda muhteşem manzaranın da tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Birbirinden farklı canlı türünün yaşadığı Nosy Ankao adasında birbirinden büyüleyici deneyimleri tecrübe etmek mümkün. En iyi rehberler ile birlikte çıkabileceğiniz “Blue Safari”, kaçırılmaması gereken ve Miavana’nın imza niteliği taşıyan aktivitelerinden biri. Geleneksel su sporlarını mavinin her tonunu barındıran bu bölgede deneyimlemek ise oldukça büyülü alternatiflerin arasında yer alıyor. Eğer sezonu yakalayabilirseniz balinaları görebileceğiniz turlar organize etmek de mümkün. Deniz aktivitelerinin yanı sıra karada da kamp yapmak, vahşi hayvanları görmek ve komşu ada olan Manampaho’da piknik yapmak da otelin müşterilerine sundukları arasında yer alıyor.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.