• Arama

Benetti Mediterraneo 116: Bir İtalyan Klasiği

Ünlü İtalyan gemi yapımcısı Benetti, iç ve dış mekan tasarımcıları Maria Cassetta ve Achille Salvagni ile sahibinin uzun yıllar süren işbirliği sonucu üretilen ve geçen yıl denize indirilen ilk Mediterraneo 116 olan Oli isimli motor yatı sizler için mercek altına aldık.

 

 

Daha çok çocuklu aileler için tasarlanmış bu motor yat, özellikle ana salon, köprü ve ön güvertede yeralan son derece başarılı bir şekilde ölçülendirilmiş sosyal alanları ile 35 metrelik bir tekneye göre çok daha büyük duran Mediterraneo Oli yekpare camları ile gün ışığını doğal yollardan teknenin içine alıyor.

 

 

Beyaz lounge’lar, deri kaplanmış masalar, ahşap koltuklar ile oldukça minimalist dekore edilmiş bu Benetti’de, mat Tai meşe duvar kaplamaları, teak zeminler ve gri-mavi duvarlar ile hoş bir kontrast oluşturulmuş.

 

Pierluigi Ausonio tarafından tasarlanan gövde keskin hatlı pruvası ve üzerindeki güverteler ile klasik Benetti görünümünü gözler önüne seriyor. Herbiri 1400 beygir güç üretebilen 2 adet MAN V12-1400 motoru ile maksimum 15 knot seyir hızına erişebilen Oli 3.000 millik bir menzile sahip.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.