• Arama

Rolls-Royce'u Daha Önce Böyle Görmediniz

İtalya’da Como gölü kıyısındaki Villa d’Este’de gerçekleştirilen Concorso d’Eleganza her zamanki gibi dünya çapında konsept otomobil tanıtımlarından birine daha sahne oldu. Ünlü İngiliz markası Rolls-Royce Sweptail modelini görücüye çıkardı.

 

 

Villa d’Este yakınlarında oturan bir müşteri tarafından özel sipariş edilen ve 4 yıllık yoğun bir çalışmanın sonunda ortaya çıkan bu konsept otomobil markanın tasarım dili ve DNA’sını kusursuz bir şekilde yansıtıyor.

 

 

Gösterişli yumuşak kıvrımları, yekpare cam tavanı ile dikkatleri çeken bu korkusuz ve atak otomobil, yaklaşık 70 yıldan buyana firmanın Goodwood tesislerinde üretilen ilk kişiye özel aracı.

 

Tasarımında 20. yüzyılın başlarındaki araçlardan ilham alındığı kadar klasik ve modern yatlardan da esinlenilen 2 koltuklu bu Rolls-Royce sahibinin kişisel beklentilerini sonuna kadar karşılıyor.

 

 

Bunlardan belki de en önemlisi alüminyumdan imal edilmiş, el ile cilalanmış modern zamanların Rolls-Royce’larında görülebilecek en büyük ön ızgarası. Macassar abanoz ahşabın Paldao ile süslendiği iç kısımda klasik-modern bir görsellik yaratılarak tüm düğmeler ve tuşların azami ölçüde saklanmasına çalışılarak minimalist bir ortam ortaya çıkarılmış. Öndeki iki koltuğun arkasındaki boşluğa yerleştirilen ahşap cam karışımı raf sistemi ise eşsiz.

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.