• Arama

Delfina Delettrez Mücevher Sergisi İstanbul’da

Fendi ailesinin dördüncü kuşak üyesi olan mücevher tasarımcısı Delfina Delettrez’in “Drops” adını verdiği tasarımları; Akbank Private Banking işbirliğiyle, 16 Haziran’a kadar İSTANBUL’74 Galatasaray Galerisi’nde sergileniyor.

 

 

Tasarımları; Louvre Müzesi’nde yer alan en genç aksesuar tasarımcısı ünvanına sahip olan Delfina Delettrez, sürrealist izlere sahip mücevheriyle oldukça tanınıyor. Ayrıca Delettrez, bu yıl Forbes’un “30 Under 30” listesine giren isimler arasında olmasıyla da yeteneğini ispatlıyor.

 

Delettrez’in geleneksel İtalyan el işçiliği ile, yenilikçi materyaller ve değerli taşları buluşturan mücevher tasarımları, modern ve cesur kadınlara hitap ediyor. Sergide bulunan parçalar, markanın el işçiliğini yakından görme fırsatı sağlayarak koleksiyonun mükemmelliğinin daha net anlaşılmasını sağlıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.