• Arama

Conrad İstanbul’un Banyolarında Lüks Deneyimi Kişiselleşiyor

Conrad İstanbul Bosphorus, lüks ve rahatlatıcı banyo ürünleri yelpazesi ile misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Müşterilere özgün içerikleri olan ve özel hedeflere yönelik olan çeşitli banyo ürün serilerinden seçme imkanı tanınıyor.

 

Aromatherapy Associates

Esansiyel yağlar ve bitki özleri bakımından zengin olan her bir Aromatherapy Associates ürünü, vücudun doğal parlaklığı ve canlılığını arttırmak üzere en saf malzemelerin kullanılmasına özen gösterilerek hazırlanmıştır. Balance şampuan, Balance saç kremi, Balance vücut losyonu ve Revive duş jeli ve vücut losyonu sunar.

 

Shanghai Tang

Global pazarda modern Çin’in şık ve lüks ürünlerinin elçisi olarak tanınan moda ikonu Shanghai Tang, misafirlere yeni serisi olan Mandarin Tea şampuanı, saç kremi, duş jeli ve sabununu sunuyor. Bu ürünlerin her biri, uzun süreli tazelik hissi ile saçları ve cildi iyi bir şekilde nemlendiriyor.

 

 

Tara Smith Vegan Hair Care

Sektördeki en yenilikçi ve saygı gören ünlü kuaförlerden  biri olan Tara Smith’in lüks konusunda güçlü bir anlayışı var. Conrad misafirleri, aralarında Shine On şampuan ve saç kremi, Soften Up vücut losyonu, Wash Up duş jeli ve Clean Up banyo sabununun bulunduğu ve ünlüler tarafından test edilmiş olan vejetaryen cilt bakım ürünlerini kullanabilecekler.

 

Refinery

Erkeklere özel doğal cilt bakım ürünü. Refinery, tıraş öncesi ve sonrası cildi korumaya yönelik en modern malzemeler ile yağ özlerinin karışımından elde edilmiştir. Tüm yaşlar için idealdir ve stresli bir yaşamda cildi dinç tutmak için birebirdir.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.