• Arama

Mina Towers ve Art On İş Birliği ile Sanat Her Evde

Mina Towers, Art On İstanbul Sanat Galerisi ile gerçekleştirdiği “Evde Sanat” projesiyle sektöründe bir ilki gerçekleştirerek genç sanatçılara destek oluyor. Proje kapsamında yapılan sergiyi özel bir etkinlik ile ziyaretçilerine açan Mina Towers, sanat eserini ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. 16 Mayıs - 16 Temmuz tarihleri arasında “Mina Towers Satış Ofisi” ve “Örnek Daireleri”nde görülebilecek sergide, çağdaş sanatın dinamik yapısından ilham almış 30 eserden oluşan özel bir seçki yer alıyor.

 

 

Mina Towers’ın Eren Talu imzalı dairelerini satın alanlar, “Evde Sanat” projesi sayesinde her bütçeye uygun sanat eserleriyle tanışabilme imkanına sahip oluyor. Art On İstanbul’un deneyim ve ekspertizinden faydalanabilecekleri bu işbirliği sayesinde, Mina Towers’tan ev sahibi olan herkes; evlerine, özgün genç sanatçıların eserleriyle estetik bir görünüm kazandırabiliyor. Bu proje, evinde sanat eserlerine yer açan ve yeni nesilleri de bu bilinçle yetiştirmek isteyen herkese fazlasıyla hitap ediyor.

 

Ahmet Çerkez, CİNS, Erdal İnci, Erman Özbaşaran, Hüseyin Aksoylu, Olcay Kuş ve Ozan Türkkan gibi isimlerin işlerinin de bulunduğu sergideki satış ofisi ve örnek dairelere, Mina Towers’ta yaşayacak olan profilin bütçe ve zevkine uygun eserler yerleştirerek uygulanan iç mimari çözümleri ise Artebel Design’dan Beril Başaran imzası taşıyor. 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.