• Arama

En Güzel Yaz Sofraları İçin 5 Öneri

Dekorasyon saatimiz açık hava davetlerini ve bahçede sofra başında geçirilen keyifli dakikaları gösterirken biz de mevsimin sıcak rüzgârlarını takip ediyor konfor dozu yüksek mükemmel sofra kurgumuzu yaratıyoruz.

 

1. Doğallıktan ödün vermeyin

 

 

Natürel tonları baz olarak seçip, bunu pastel renklerle eğlenceli kılmak isabetli bir seçim. Dış mekânınızda yer vereceğiniz büyük ebatlardaki mobilyalarda ahşap, rattan veya bambu gibi doğal dokular tercih edip, bunu sofra takımlarındaki pastel tonlar ve onlarla uyumlu dekoratif yastık ve tekstillerle tamamlayabilirsiniz. Sepetler, seramik kaseler, ahşap peynir tabakları, cam bardak ve kavanozlar ve bolca çiçek sofranızın dekoratif şifreleri arasında…

 

Chakra

Dialogue

Vakko Home

 

 

2. Mevsim lezzetleriyle sıra dışı bir menü yaratın

 

 

Yaz mevsiminin en sevilen yanlarından biri, oksijeni bol açık havada yemek yeme lüksü. Bu deneyimi bahçeden masaya gelen taze, çıtır çıtır sebze ve meyvelerle donanmış bir menü ile keyifli bir arkadaş davetine dönüştürebilirsiniz. Galvaniz fenerlere yerleştirdiğiniz mumların titrek ışıkları güneş battıktan sonra romantik ve samimi bir atmosfer yaratma görevini üstlenecek, mekânı ayrıştırmak için astığınız tüller ise uçuşarak hafiflik ve ferahlık hissini pekiştirecektir.

 

Cumba Selection

Mudo Concept

Koleksiyon

3. Sofistike bir açık hava davetinin sırları

 

 

Tasarımcı Chris Casson Madden, sofistike bir dış mekân partisi için üç temel ipucu veriyor: 1- Dekorasyonunuzdaki favori parçalarınızı dışarıya taşımaktan çekinmeyin. 2- Masanıza renk katmaktan kaçınmayın, farklı renklerde, bir örnek olmayan porselenleri kafanıza göre yan yana getirin. 3- Misafirlerinizi eğlendirmek için yaratıcı temalar düşünün.

 

Nice to Have

Kattze

Cumba Selection

 

4. Sofranıza stil katın

 

 

İnce detaylar ve yaratıcı hamlelerle kurgulanmış bir sofranın dekorasyon kodu doğrudan tabiata ait öğeleri sansürsüzce sofranıza dahil edebilmekten geçer. Rustik duyguyu pekiştiren ve kolayca uygulayabileceğiniz dekoratif detaylar arasında halatlar, çuval bezi örtüler, kurutulmuş çiçekler, çam kozalakları, kuru dallar ve succulent'ler başta geliyor. Kumaş peçetelere iliştirilmiş buğdaylar veya lavantalar sofranızın cazibesini yükseltecektir.

 

Cumba Selection

Kapka

Mudo Collection

5. Natürel bir karma kurgulayın

 

 

Bahçeden topladığınız kır çiçeklerini sofranızın üzerinden geçirdiğiniz sicim ipine iliştirilmiş ahşap mandallarla baş aşağı asmak, estetik görünümünün yanı sıra çiçek kokuları arasında yemek yeme şerefine erişmenizi sağlar. Limonları yapraklarıyla sofrada tabaklar arasına dağıtabilir veya çiçekli tekstilleri farklı desenli örtülerle kombinleyerek renkli bir mizansen ve yaratıcı bir dokunuş yaratabilirsiniz.

 

Mozaik

Christofle

Design Remo

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.