• Arama

Lancome, Moda Tasarımcısı Olympia Le-Tan ile İşbirliği Yaptı

Parizyen moda tasarımcısı Olympia Le-Tan, seksi, vintage ve göz alıcı makyaj koleksiyonu ile Lancôme’a katılıyor.

Alber Elbaz, Yiqin Ying, Alexandre Vauthier, Jacquemus, Anthony Vaccarello ve Sonia Rykiel’den sonra Lancome için hassas ve cesur kadın görülerini ifade etme sırası Olimpia Le Tan’da.

 

 

"Olympia Le-Tan şiiri ve joie de vivre’yi birleştiriyor. Tasarımları farklı çağlar arasında bir köprü görevi görürken her kadının özgür ve kişisel güzelliğini vurgulayan günümüzün ruhunu yansıtıyor.” -Françoise Lehmann, Lancôme Uluslararası Genel Müdürü

 

 

Nostaljikten uzak son derece retro olan Olympia Le-Tan'ın moda anlayışında özgür, seksi ve orijinal bir feminenlik hakim. Bu feminen hakimiyet Lancome’un rujlarında, farlarında ve allıklarında yeniden hayat bulacak. Bu özel koleksiyon 2017 ikinci yarısından itibaren satışta olacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.