• Arama

Saffet Emre Tonguç’un Hayallerini Süsleyen Yaz Rotaları

Seyahat yazarı ve tarihçi Saffet Emre Tonguç; bu yaz için seyahat hayallerini OGGUSTO’yla paylaştı.

 

Bu yaz için gitmeyi en arzuladığım yer Türkiye’nin Toskanası olan ve kendimi ikinci evimde hissettiğim Adatepe Köyü’ndeki İda Blue Hotel. Üç adet taş evde bulunan toplam 9 odalı bu otelin verdiği huzuru ve yemeklerini çok seviyorum.

 

 

Kapadokya’ya bulunan Argos in Cappadocia Oteli’de hayallerim arasında. İçinde kiliseden bezirhaneye kadar herşey bulunan bu otel çok ince zevkle döşenmiş ve sahip olduğu tarihi dokusu beni büyülüyor. Konum olarak da eşsiz olan Argos’un Türkiye’nin en iyi otellerinden biri olduğunu düşünüyorum.

 

Son olarak da Fransa’nın Loire Vadisi’ne gitmeyi çok istiyorum. Konaklama için görkemli şato veya şirin butik oteller gibi alternatifler var. Yemyeşil bu vadide vakit geçirmek ve şatoları gezmek çok keyifli. Cheverny, Blois, Villandry ve vadinin en büyük şatosu olan Chambord muhakkak görülmesi gereken yerler arasında.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.