• Arama

Dior’un Yeni Saatleri Fantastik Bahçeleri Andırıyor

Dior’un yeni saat koleksiyonu Grand Soir Botanic, markanın ayrıcalıklı ruhunu kutluyor. Couture’ün şairane yapısı saat yapımına yenilikçi bir estetik katıyor. Yakut, safir, pırlanta, aquamarin taşlarından oluşan renkler sedef, altın ve hatta verniğin içine kazınarak bilekleri süslüyor.

 

 

Baget, roze, üçgen gibi çeşitli kesimlerin kristal damlaları ve origami gibi couture desenler ile birleştirilmesi büyüleyici bir yaratıcılığın ürünü. Kadife ve denim kayışlar ise bu büyüyü pekiştiriyor.

 

 

2017 yılında Dior Grand Soir Botanic bizi zamanın başka bir boyutuna, Mösyö Dior’un; “Couture’ün asıl amacı giyim değil; süslemek ve abartıdır” sözünün vurgulandığı bir zamana taşıyor.

 

Dior Grand Soir Botanic koleksiyonu fantastik çiçeklerle dolu masalsı bir bahçeden ilhamla tasarlanmış 8 eşsiz parçadan oluşuyor. Volümlü illüzyonlarla dolu olan parçalar camın altında açan çiçekleri andırıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.