• Arama

Yves Saint Laurent’in Yeni Parfümü: Mon Paris

Yves Saint Laurent, aşıklar şehri Paris’ten esinlenerek tutku dolu ve baş döndürücü kokusu “Mon Paris”i geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıkardı. Paris’in romantik havasını içine hapseden Mon Paris için Yves Saint Laurent: “Bu parfüme senin ismini veriyorum çünkü sen en güzelsin ve bana ait olmalısın. Seni seviyorum Paris.” diyor.

 

 

Üç başarılı parfüm uzmanının çalışmaları sonucu meydana getirdikleri bu mükemmel kokuda, Olivier Cresp tarafından yeniden tasarlanan şipre özünün temiz ve ferah etkisi hemen hissediliyor. Klasik şiprenin adeta klasik bir parizyan kadını gibi keskin kuralları olmasının yanında güzel bir kokusu vardır. Mon Paris ise bu kokuya daha cesur daha etkileyici dokunuşlar katarak ruha fazlasıyla hitap ediyor. Parfümdeki İtalyan etkisi ise son derece büyüleyici. İtalya’nın Calabri Adası’ndan elde edilen bergamot aromasını taze ahududu ve çilek esanslarıyla birleştirerek formulün mükemmelliğini Dora Bagriche tamamlıyor. Parfümdeki parlak ve çiçeksi notaların, muhteşem bir görsellikle buluşmasının mimarı ise Harry Fremont…

Mon Paris, tutku dolu kokusunun yanında dinamikliği ve enerjisiyle sizi şu anda bırakmayıp geleceğe götürecek ve ruhunuzu keşfetmenizi sağlayacak. Keşif sırasında özgür kalarak duygularınızın esiri olmanızı sağlayan tezatlık, aklınızı başınızdan alacak.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.