• Arama

Bulgari’nin İkonik Saati Serpenti Artık Size Özel

Sonsuz yenilenmenin sembolü olan yılan, Bulgari’nin efsanevi Serpenti koleksiyonda yeniden hayat buluyor. İkonik Serpenti, dünyanın en büyük saat ve mücevher fuarı olan Baselworld 2017’de tanıtıldı.

 

 

Serpenti’nin günlük hayatın her anında kullanılmasını hedefleyen yeni koleksiyonun en önemli özelliği ise; kadran, kayış seçme özelliği ile farklı beğenilere sahip olanlara hitap etmesi. Kişiselleştirilebilir kadran ve kayışlar ile saatler tamamen kişiye özel hale getirebiliyor. Bulgari’nin yeni geliştirdiği Serpenti aplikasyonu ile seçili mağazalarda saatlerin kayışını geniş bir renk paletinden seçmek, kadranlara pırlantalar yerleştirmek ve arkasına seçilen yazı tipi ile özelleştirmek mümkün. Seçilen kadran ve kayışa uygun olarak saatin rakamları da renklendiriliyor.

 

 

300’den farklı varyasyonu ile kendinize özgü
Serpenti saatinizi yaratabilirsiniz.

 

Egzotik derilerden  tasarlanan yeni kayışlar daha yumuşak ve şık bir kullanım sağlıyor. Günümüzün hız ve değişim trendine uyum sağlayan koleksiyonda kolayca değişebilen kayışlar, metal ve pembe altın renklerinde farklı kadranlar ve pırlantalı seçenekleri dikkat çekiyor. Saatler, istenen renkte Karung ve dana derisi olmak üzere iki farklı kayış ile Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak.

 

 

Bulgari’nin yeni saatlerinde uygulanan özel mekanizma ile otomobilde bile kolayca değiştirilebilen kayışlar; günden geceye farklı tarzlara bürünmeyi mümkün kılıyor. Kırmızı, beyaz, yeşil ve siyah kadranlar; 27 milimetrelik kıvrımlı bir yapıya sahip. Kurma kolunun üzerindeki kabuşan kesimli rubelit taşı Bulgari DNA’sının ayrılmaz bir parçası.

 

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.