• Arama

27. Sanat Yılını Dolduran Zeynep Erol’dan İlk Heykel Sergisi: Benden İçeri

27 yıldır sanat ile iç içe olan Zeynep Erol, 20 yıldan beri ise evim dediği kendi sanat galerisine sahip. Asıl tutkusu takı tasarımı olan sanatçı, heykel sanatçısı Nadia Arditi ile 6 yıl süren çalışmalarının ardından 20 Aralık 2016 tarihinden itibaren sergilenen, 14 adet bronz ve paslanmaz çelikten yapılmış olan heykeller ve heykellerin takılarından oluşan sergisi Benden İçeri’nin heyecanını yaşıyor. 18 ayar altın, 950 ayar gümüş ve değerli taşlardan yapılan takılar, takılabilir heykelcikler olarak da kullanılabiliyor.

 

Hulla Hup  

 

 

Hayatın yükünü hafiflik ile dans ederek dengeleyen çocuksu bir ruhu anlatıyor.

İçe Hizalanan

 

 

Bir yas sürecini anlatan bu heykel aynı zamanda fiziki boyut ile ruhani boyutun birbirine dokunmadan iç içe geçtiğini anlatıyor.

Bitmeyen Bir Hikaye Bu

 

 

Adem ile Havva’dan bu yana bir erkek ile bir kadının bitmeyen hikayesini anlatıyor. Birlikteliğe ve özgürlüğe duyulan özlemi temsil ediyor.

 

Uyanış

 

 

Bu heykel ise bir yükü bırakmayı anlatırken aslında terse çevirdiğinizde zaten öyle bir yükün olmadığını gösteriyor. Hayata bakış açımızın önemini düşündürüyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.