• Arama

Kendi Denizaltınız Olsun İster misiniz?

Okyanuslara sevdalı herkesin hayalidir kendine özel bir denizaltına sahip olmak ve derin mavi suları özgürce keşfetmek.  Dünyanın en inovatif ve en son teknoloji malzemeleri kullanılarak üretilen Triton denizaltıları ile artık bu

hayal gerçek oluyor.

 

1

 

Bundan yaklaşık 150 yıl önce, Jules Verne’in 1870 yılında yayınladığı bilim kurgu romanı “Denizler Altında Yirmi Bin Fersah”, Nautilus adlı denizaltısı ile seyahat eden Kaptan Nemo ve denizaltıya misafir olan bilim adamı Pierre Aronnax’ın Kızıldeniz, Akdeniz, kayıp Atlantis kıtası, Güney Kutbu’nu içeren seyahatleri ve yaşadıkları maceralar üzerinedir. Kitabın ilk yayınlandığı tarihte tamamen hayal ürünü olan denizaltında seyahat, bugün artık son derece basit ve üstelik bunu kendi denizaltınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Amerikan Triton firmasının ürettiği lüks denizaltılarıyla, bilim adamlarından film yapımcılarına, süper yat sahiplerinden her tür maceraperestler için çok daha kolay hale gelmiş durumda.

 

4 

 

Dünyanın en inovatif ve en son teknoloji malzemeleri kullanılarak üretilen Triton denizaltıları ile Antarktika’nın buzdağlarından Güney Pasifik’in mercan adalarına varıncaya kadar daha önce insanlığın ulaşmakta zorlandığı okyanus ve denizlerin derinliklerini keşfedebilirsiniz.

 

2

Her türlü emniyet detayı dikkate alınarak tasarlanan, test edilen ve sertifikalandırılan Triton denizaltıları, denizin derinliklerini ve tabanını daha iyi görebilmek için yapılmış şeffaf basınç odası ve 2 ile 7 kişi arasında değişen yolcu kapasiteleri ile geniş bir seriye sahip.

 

5

 

3,2 metre uzunluğu ile Triton 1000/2 serinin en küçük modeli. 2 kişilik kapasitesi aileler için dalış keyfini  birlikte yaşamalarına olanak sağlayan bu model herhangi bir yatın & teknenin güvertesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Saatte 3 knot hız yapabilen bu denizaltı, yaklaşık 10 saatlik hava kapasitesi ile oldukça uzun bir süre deniz altında kalmayı sağlıyor.

 

3

 

Triton denizaltılarının fiyatı 2.5 milyon Amerikan Doları'ndan başlıyor.  

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.