YSL Beauté

 

YSL Beauté

Efsanevi moda tasarımcısı Yves Saint Laurent, 1978 yılında YSL Beauté makyaj kategorisini yaratarak aslında “giydirdiği kadınlar için bir yüz tasarladı”.

YSL; modern ve güçlü kadını temsil eden markasıyla, renkler ve dokulardan oluşan gösterişli bir makyaj dünyası yarattı. Yarattığı çarpıcı tasarımlarla Paris’te sansasyonlar yaratan modacı; makyaj koleksiyonlarıyla da cüretkar ve modern kadınların vazgeçilmezi oldu.

Kadınlara ilk kez smokin giydiren, transparan kıyafetli modelleri podyumlarda yürüten; her daim modanın sınırlarını zorlayan YSL, ikonik rujları ya da kirpiklere derin hacim katan maskaraları ile yıllardır birçok kadının imzası haline geldi.

Ünlü model Cara Delevingne; 2015’de de markanın yüzü olarak yer almaya devam ediyor. Tutkulu, enerjik, hareketli bugünün kadınını yansıtan eşsiz model, Yves Saint Laurent kadınını yansıtan modern kodların da adeta vücut bulmuş hali.

Taviz vermeyen, hayatını kendi kurallarına göre yöneten ve isteklerini çekinmeden dile getiren YSL Beauté kadının makyaj ürünleri, ilham kaynağını güncel hayattaki birçok farklı referanstan alıyor.

“Yves Saint Laurent Beauté”, ikonik Parizyen kadınlarından ilham alarak yaratılan çarpıcı makyaj ürünleri, baş döndürücü parfümleri ve yenilikçi cilt bakım ürünleriyle kozmetik dünyasında lüksün imzası haline gelen eşsiz bir marka.

La Laque Couture ojelerle kuşanan tırnaklar, Couture Palette far paleti ile derinleşen bakışlar veya Gloss Volupte ile göz alıcı ışıltıya kavuşan dudaklar… YSL Beauté sürekli gelişen makyaj ürünleriyle tüm kadınların gerçek güzelliğini açığa çıkarıyor.

YSL Beauté Kreatif Makyaj Direktörü Lloyd Simmonds, 2015 İlkbahar koleksiyonunda, YSL’nin ilham perisi Catherine Denevue’dan ilham almış. Ünlü aktristin, “Gündüz Güzeli” filmindeki karakteri Severine, YSL kadınını oluşturan kodların vücut bulmuş hali: Baştan çıkarıcı, tutku dolu ve cesur!

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular