• Arama

Rouge Louboutin Şimdi Uzayda!

Christian Louboutin, ikonik Rouge Louboutin tasarımlarını, bir uzay yolculuğuna uğurlayan muhteşem görsellerle çıkarıyor karşımıza.

 

2017_CLB_Spaceman_RougeLouboutin-7-sm

 

Markanın yaratıcısı Christian Louboutin tarafından, atölyede çalışırken Pensées modeli ayakkabının tabanına atılan dahiyane bir kırmızı cila, markanın kırmızı ile 25 yıla yaklaşan tutkusunun başlangıcı oldu. Louboutin kırmızısı marka tutkunlarının feminenliğini ve gücünü pekiştirirken, Louboutin tasarımlarına da itici gücünü kazandıran bir sembol haline geldi.

 

Rouge-Louboutin-+-Lynch-Ballerina-175-TL

Sınırsız bir hayal gücüne sahip olan tasarımcı Christian Louboutin, Beauté koleksiyonuna hayat verirken adeta bir sanat eseri yaratırcasına ürünlerin ambalajlarını tasarladı ve yegane amacı kadınların çekiciliğini yansıtmak oldu. Ayakkabı ve çanta koleksiyonlarına yansıyan olağanüstü zanaatkarlık ve lüks duygusu, güzellik koleksiyonunun Rouge Louboutin oje ve rujlarının ardında yatan temel prensibi de oluşturdu.

 

JPG-2017_CLB_Spaceman_RougeLouboutin-5

 

Tıpkı birer objet d’art nadideliğinde şişeleri ile güzellik koleksiyonu, keşfedenlerde adeta başka bir dünyadan gelmiş intibası uyandırdı. Ergonomik bir biçimde tasarlanmış olan oje ve ruj şişeleri, Rouge Louboutin’in zaman ve mekandan bağımsız, elegan zamansızlığını astronot temasında yeniden keşfediyor. Christian Louboutin, bu düşünceyi “İnsanların adımlarını yavaşlatmasını istiyorum. Güzellik, kendinize zaman ayırmakla ilgili. En büyük lüks aslında zaman ve alan. Kendinize bir alan yaratın” cümleleriyle açıklıyor.

 

kolaj

Şubat ayındaysa, marka tam da bu düşünceden yola çıkarak, ikonik Rouge Louboutin tasarımlarını, bir uzay yolculuğuna uğurlayan  muhteşem görsellerle çıkıyor karşımıza. Prenses Olga of Greece tarafından yapılan çekimler sıra dışı bir tarzda: Büyüleyici bir güzelliğe sahip bir kadın astronot, nefes kesen yıldızlar arasında serbestçe gezinen ruj ve oje renklerinin arasında süzülüyor.

 

JPG-2017_CLB_Spaceman_RougeLouboutin-2

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.