• Arama

A’dan Z’ye Kayak

Kış mevsiminin vazgeçilmezi kayak sporu hakkında tutkunlarının bilmesi gereken her detayı içeren “The Ultimate Ski Book” kitabını Graf von Faber-Castell için kaleme aldık.  

 

Bir hobiden öte bir yaşam biçimi olan kayak sporu hakkında bilinmesi gereken her şey TeNeues yayınevinin “The Ultimate Ski Book” kitabında toplandı.

 

9783832734114_4

 

Başlangıçta buz ve karın üzerinden geçmek için maceralı bir yol olan kayak, şimdi bir numaralı kış eğlence aktivitesi. Daha önce hiç olmadığı kadar popüler olan bu spor, binlerce hayranını dünyanın en güzel dağlarının karlı zirvelerine çekiyor.

 

9783832734114_8

 

Sadece birkaç tane kar tanesinin düşütüğü yerlerde bile kendini kayağa adamış kayakçılar var. Andes’teki en uzun pist, Alpler’deki en görkemli iniş ve Rockies’deki en efsanevi dağ evi kayak fanlarının  mutlaka deneyimlemesi gerekenlerinin başında geliyor.

 

9783832734114_5

anello abanoz 1150x400px

 

Bu kitapta kayak uzmanı Gabriella Le Breton, tutkulu kayakçıların bilmek istediği her şeyi ve daha fazlasını sunuyor; en güzel manzara, en sapa tatil beldeleri, en iyi restoranlar. Ve tabii ki, gerçek kayak efsanelerinin kayak ile ilgili verdiği ipuçları…

 

9783832734114_2

 

Kitabın yazarı Gabriella Le Breton (The Stylish Life: Skiing kitabının da yazarı) dünyanın dört bir yanındaki 130 kayak alanını bilen, kayak için helikopterlerden atlayan ve gece yarısı ay ışığında kayan bir kayakçı. Kayak ile ilgili yazdığı makaleler Finacial Times, The Daily Telegraph, Conde Nast Traveler ve Vanity Fair’de düzenli olarak yayınlanıyor.

 

9783832734114_7

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.