• Arama

Vertu’nun Yeni Telefonu Constellation ile Artık Tüm Konuşmalar Gizli

Dünyanın en pahalı akıllı telefonlarını üreten Vertu, koleksiyonuna Vertu Constellation’ı ekledi. En lüks telefonlardan biri olan Vertu Constellation aynı zamanda en güvenli telefon olma özelliğini de taşıyor. Silent Circle’dan alınan teknoloji ile kriptolu konuşma özelliği getirilen telefonda konuşmalar güven altına alınıyor.

 

1

 

Bir İngiliz markası olan Vertu, telefonlarını elle üretmesi ve isteyen müşterilerine özelleştirilmiş hale getirmesiyle tanınıyor.Telefonun çizilmeyi önleyen 140 karat altıncı nesil safir kristal ekranı İtalya’da özellikle Vertu için üretilen bir deri kaplama ile çevrelenmiş. Aynı zamanda yakuttan yapılma bir ‘concierge’ butonu yer alıyor. Bu buton sizi 24 saat ulaşılabilir olan Vertu özel servis görevlisine bağlıyor ve özel jetten öncelikli otel ve yemek rezervasyonlarına kadar çeşitli lüks servislere ulaşabiliyorsunuz.

 

6

 

Teknik olarak da oldukça gelişmiş olan Vertu Constellation, kullanıcılarına kablosuz şarj özelliği, parmak izi tanıma ve ortalamanın üzerinde konuşma ve bekleme ömrü sunuyor.

  5

 

Vertu cep telefonları, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre hazırlanan Vertu Concierge yaşam tarzı desteği ile kullanıcılarının yaşamlarını daha keyifli ve konforlu bir şekilde düzenlemek için tasarlanıyor. Vertu Concierge, Vertu kullanıcılarına 365 gün, 24 saat, 8 dilde hizmet veriyor.

 

2

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.