• Arama

Sonbahar-Kış 2017-2018 Erkek Moda Haftalarından Göze Çarpan 8 Trend

Bol kesim takımlardan desenli paltolara, pijamalardan Vahşi Batı etkisine erkeklerin takip etmesi gereken 8 trend…

 

Rahat Takımlar

1-Bol-Takımlar

 

Takım elbiseler hiç bir yere gitmiyor, sadece her zamankinden daha rahatlaşıyor. Düşük omuzlar, dökümlü kesimler ve rahat tavırlar önümüzdeki sezon erkeğinin ipuçlarını veriyor.

 

Kadife

5-Kadife

 

Gösterişli kumaş kadife geri dönüyor ve en modern haliyle karşımıza çıkıyor. En giyilebilir ve ulaşılabilir haliyle kadife, tüm kumaşları geride bırakacak gibi.

 

Kovboy Etkisi

8-Vahşi-Batı

 

Vahşi Batı erkeği önümüzdeki kış büyük şehirlere iniyor. Kovboy şapkalarından ince boyun bandanalarına, içi yünlü kabanlardan tokalı kemerlere kadar her yerde kovboyları görmeye hazır olun!

Bordo

2-Bordo

 

Bir “şarap erkeği” olmayabilirsiniz ama bu gardırobunuzda birkaç parça merlot etkisi olmayacağına anlamına gelmez. Prada’dan Hermes’e tüm koleksiyonlarda görülen bordodan önümüzdeki sezon kaçış yok.

 

Desenli Paltolar

3-Desenli-Paltolar

 

Klasik kesim düz renk paltolarınızı bir süre rafa kaldırın ve desenli paltolara yer açarak stilinize hareket katın. Missoni’nin 70’leri andıran tasarımı, Dries Van Noten’in çarpıcı kırmızı paltosu ve Versace’nin zikzak deseni ilk gözümüze çarpanlardan.

İnce Çizgiler

4-Ince-Çizgili

 

Kurumsal bir kumaş olarak bilinen ince çizgililer önümüzdeki sezon günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek. Daks, genç iş adamlarını hedeflerken, Givenchy, Neil Barrett ve Miguel Vieira çizgilileri, modern detaylarıyla günlük hayata uyarlıyor.

 

Pofuduk Montlar

7-Pofuduk-Montlar

 

Tüm moda haftalarında neredeyse her koleksiyonda görülen pofuduk montlar, dış giyimde erkeklerin hit parçası olacağı kesin.

 

Pijama

6-Pijamalar

 

“Pijamalar sadece uyurken giyilir” söylemi artık tarihe karıştı. Louis Vuitton’dan Dolce & Gabbana’ya tüm tasarımcılar pijamaları sokağa çoktan taşıdılar.

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.