• Arama

Cartier’in Efsanevi Panteri Geri Döndü

Cartier, her yıl Cenevre’de gerçekleştirilen Salon International de la Haute Horlogerie’de (SIHH) bu sene kendine özgü tarzını olağanüstü bir güç ve ihtişamla sergiledi.

 2

 

Cartier’nin 1980’lerdeki görkem simgesi Panthère de Cartier, alışılmış çizgilere her zamankinden daha fazla meydan okuyor. Öncelikle bir mücevher, ardından saat olarak bir Cartier tasarımı olduğu hemen göze çarpan bu muhteşem dönemin simgesi Panthere de Cartier, bilekleri sarı altın ve hassas bir dokunuşla sarıyor. 14 referans model ve 3 yüksek mücevher tasarımıyla SIHH’de sunulan Panthere de Cartier, 2 boyda, pırlantalı veya pırlantasız çelik, sarı, pembe ve beyaz altın olarak tasarlandı.

1

 

Evcilleştirilmiş güçlü bir panterden ikonik ilham alan mücevher ustaları ve saat tasarımcıları, vahşi doğayı evcilleştirme fırsatını yakalayarak mükemmeli hayata geçiriyor. Panthère Joueuse, top oynarken tasvir edilen bir panterin zamanı söylediği bir oyuna dönüşüyor.

 

3

Ronde Louis Cartier XL Flamed Gold, Cartier saat işçiliğinde yeni bir tekniğin coşkusuna öncülük ediyor. Panthère Royale, platin ve elmasları ışıltılı bir dantele dönüştürerek, Cartier’nin mücevher işçiliğindeki yaratıcılığının göz kamaştıran bir örneğini sergiliyor.

 

4

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.