• Arama

Cennete Terfi Ettiren Oteller

Bol bol seyahat etmekten hoşlanan herkesin hayali, kaldığı otelde rezarvasyonunun upgrade edilmesidir. teNeues yayınevinin yeni Upgrade to Heaven kitabı, lüks seyahat severlere bu imkanı sağlıyor.

 

image044

 

Bu kitapta yer alan her otel okuyucularına rezervasyon sırasında upgrade imkanı sağlayan bir kart sağlıyor. Tam 300 sayfa boyunca dünyanın dört bir yanından özenle döşenmiş ve karşı konulmaz servisler veren oteller kitapta bir araya getirilmiş.

 

image039

 

Her otel için büyüleyici resimlerin yer aldığı kitap aynı zaman da otel hakkında kapsamlı bilgileri ve destinasyonda yapılacaklar listesini de keyifli bir dil ile okuyuculara aktarıyor.

 

image048


anello abanoz 1150x400px


 

Kitabın yazarları David Löwe ve Marina Bauernfeind, Münih bazlı Bauernfeind & Löwe adlı bir lüks ajansın sahipleri. Löwe aynı zamanda Hotels in Heaven adlı bir lüks seyahat rehberinin editörü.

 

image050

 

İki yazar da yıllar içerisinde kreatif pazarlama da uzmanlaştırarak medya ile endüstrileri bir araya getirerek projeler üretmeyi asıl amaçları olarak belirlemişler.

image046

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.