• Arama

5 Farklı Destinasyona Uygun Tatil Bavulunuzu Hazırladık

Sömestr tatilini farklı destinasyonlarda geçirmek isteyenler için bavulunuza koymanız gereken kilit parçaları önerdik…

 

Disneyland, Orlando

orlando

Eğlence, rahatlık ve fonksiyonellik; bir Disneyland seyahatinin en bilinen üçlüsü. Çocuklarınızla gideceğinizi düşünerek hem onların hem kendi eşyalarınız için Moschino’nun deri sırt çantası hayat kurtaracaktır. Karl Lagerfeld’in eğlenceli slip-on’larını jean’lerinizle kombinleyebileceğiniz gibi tüm gün rahat edebilirsiniz. Charlotte Simone’un ponponlu şapkası Dsineyland ruhunu yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

 

Londra

londra

Londra'nın hareketli şehir hayatına uyum sağlayabilmek için bavulunuzdaki her parça sizi bütün gün idare edebilmeli. Alexander McQueen’in siyah pantolonu, Alaia’nın tüm gün rahatlıkla yürümünezi sağlayacak siyah botları ve Grevi’nin fötr şapkası Londra bavulunun olmazsa olması. Kobalt mavisi Maison Margiela palto ise bu seyahatin kilit parçası.

 

Havana

havana

Renkler şehri Havana’ya gidiyorsanız bavulunuzda canlı renklere ve hareketli parçalara yer verebilirsiniz. Kate Spade’in rengarenk püsküllü espadrili yanınıza alacağınız her parça ile uyum sağlayacaktır.

Masai Mara

masai-mara

Toprak tonları bir Safari seyahatinin olmazsa olmazları. DKNY’un haki yeşili sırt çantası, Grevi’nin Safari’ye uygun şapkası ve Aurelie Bidermann’ın ahşap bileziği bonus parçalar olarak sizi tüm seyahat boyunca kurtaracaktır. Akşamları biraz desen kullanmak isterseniz Maje’nin tropikal desenli pantolonu fazlasıyla iş görecektir.

 

Megeve

megeve

Kayak tatili tercihiniz son zamanların en favori kış destinasyonu Megeve’den yana ise tüm gün şıklığınızı korumanız gerekir, evet kayarken bile.  Mugler’in dik yaka kazağını, MSGM’in kar botlarını ve Juicy Couture’ün pofuduk montunu bavulunuza eklemeden yola çıkmayın.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.