• Arama

5 Farklı Destinasyona Uygun Tatil Bavulunuzu Hazırladık

Sömestr tatilini farklı destinasyonlarda geçirmek isteyenler için bavulunuza koymanız gereken kilit parçaları önerdik…

 

Disneyland, Orlando

orlando

Eğlence, rahatlık ve fonksiyonellik; bir Disneyland seyahatinin en bilinen üçlüsü. Çocuklarınızla gideceğinizi düşünerek hem onların hem kendi eşyalarınız için Moschino’nun deri sırt çantası hayat kurtaracaktır. Karl Lagerfeld’in eğlenceli slip-on’larını jean’lerinizle kombinleyebileceğiniz gibi tüm gün rahat edebilirsiniz. Charlotte Simone’un ponponlu şapkası Dsineyland ruhunu yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

 

Londra

londra

Londra'nın hareketli şehir hayatına uyum sağlayabilmek için bavulunuzdaki her parça sizi bütün gün idare edebilmeli. Alexander McQueen’in siyah pantolonu, Alaia’nın tüm gün rahatlıkla yürümünezi sağlayacak siyah botları ve Grevi’nin fötr şapkası Londra bavulunun olmazsa olması. Kobalt mavisi Maison Margiela palto ise bu seyahatin kilit parçası.

 

Havana

havana

Renkler şehri Havana’ya gidiyorsanız bavulunuzda canlı renklere ve hareketli parçalara yer verebilirsiniz. Kate Spade’in rengarenk püsküllü espadrili yanınıza alacağınız her parça ile uyum sağlayacaktır.

Masai Mara

masai-mara

Toprak tonları bir Safari seyahatinin olmazsa olmazları. DKNY’un haki yeşili sırt çantası, Grevi’nin Safari’ye uygun şapkası ve Aurelie Bidermann’ın ahşap bileziği bonus parçalar olarak sizi tüm seyahat boyunca kurtaracaktır. Akşamları biraz desen kullanmak isterseniz Maje’nin tropikal desenli pantolonu fazlasıyla iş görecektir.

 

Megeve

megeve

Kayak tatili tercihiniz son zamanların en favori kış destinasyonu Megeve’den yana ise tüm gün şıklığınızı korumanız gerekir, evet kayarken bile.  Mugler’in dik yaka kazağını, MSGM’in kar botlarını ve Juicy Couture’ün pofuduk montunu bavulunuza eklemeden yola çıkmayın.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.