• Arama

Pera Palace Jumeriah’tan 125. Yıla Özel Yeni Bir Restoran, Yeni Bir Menü: Belle Epoque a Pasha

İstanbul'un incisi Pera Palace Jumeirah... Haliç'e bakan şık ve unutulmaz anılar ile dolu muazzam mekan... Eski İstanbul'un romantizmi ve büyüleyiciliğiyle, modern İstanbul'un ise konfor ve cazibesi ile karşımıza çıkıyor. Ünlü mimar Alexander Vallaury tarafından tasarlanan ve artık simge haline gelmiş bu bina günümüzde de hem konaklamak hem de enfes yemeklerden tadıp eşsiz bir gün geçirmek isteyenlerin baş tercihi arasında.

 

1

 

Pera Palace Jumeirah, 125. yılında konuklarını zamanda yolculuğa çıkararak İstanbul'un “Belle Epoque” günlerinin görkemi ile yeniden buluşturuyor. Pera’nın sırlarla dolu tarihinin bir parçası hissedeceğiniz yeni restoranı Belle Epoque a Pasha’da 125. Yıl degustasyon menüsünü sunuyor.

 

2

Executive şefler Arif Kemal Doğan ve Orhan Demirok'un Pera Palace’ta 20'li ve 30'lu yıllarda sunulan menülerden seçip modern bir yorumla hazırladığı çok özel tadım menüleri arasında yer alan soğuk başlangıç tabağı, narenciye sorbe, Bourgignon usulu dana yahnisi, bitter çikolatalı sufle gibi eşsiz lezzetler Pera'nın muazzam tarihini en iyi şekilde yansıtıyor.

 

3

 

“Paşa'da Güzel Dönem” anlamına gelen “Belle Epoque a Pasha” dekoru ve müzik seçimleri ile harika atmosferinde, 19.yüzyıl Pera'sının ihtişamını hissettiren ve 5 farklı tadım menüsünden oluşan yeni restoranında konuklarını bekliyor... Belle Epoque a Pasha’da 5 çeşitten oluşan tadım menüsünün fiyatı 225 TL

 

4

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.