• Arama

Cartier’in Yeni Saati: Trait D’eclat

Alev alev yanan bir saat olabilir mi? Eğer kolunuzda bir Cartier varsa her şey mümkün. Cartier, yeni saati Trait D'eclat ile zamanı  sihirli bir boyuta taşıyor.

 

trait-declat-watch

 

Cartier'in yeni ilham kaynağı kırmızı bir elmas gibi muhteşem ışıltısıyla parlayan Mozambik yakutları. Beyaz altın üzerine 24,93 karat 15 adet Mozambik yakutu, baget kesim muhteşem parlaklıkta elmaslarla bir araya geldi. 101 kalibre olan manüel sarma mekanik hareketli bu saat; değerli taşlarının ışıltısını alevler içindeki bir alacakaranlık illüzyonu gibi yansıtıp, usta işçiliği ile birleştirerek zarif ve kadınsı bir baş yapıta dönüştürdü.

trait-declat-watch-sketch

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.