• Arama

Golden Key Kartalkaya’dan Dağ Evi Şıklığı İçin Öneriler

Türkiye’nin ilk butik kayak oteli olan Golden Key Kartalkaya; şehrin karmaşasından uzaklaşıp bembeyaz karlar içinde, macera ve keyif dolu bir tatil geçirmek isteyen herkesi ağırlıyor. Kış aylarında dağ evi şıklığı ile şehir hayatını buluşturmak isteyenler için, Golden Key Kartalkaya’dan minik dekorasyon önerileri aldık.

 

1-genel

 

Ahşap

Dağ evlerinin dekorasyon stilinin en çarpıcı özelliği işlenmemiş ham ahşap. Mümkün olan heryerde tavan, duvarlar, yerler, aksesuarlar kısaca mümkün olan her yerde ahşap kullanın.

 

2-ham-ahsap

 

Ekose

Ekosenin dağ evlerindeki rolü sadece battaniye ile kısıtlı değil. Yastıklardan fincanlara ve duvar kağıtlarına kadar her alanda kullanacağınız ekose güçlü etkisi ile evinizi ve ruhunuzu ısıtacak.

 

3-ekose

Kürk

Kürk, chalet stilinin olmazsa olmaz bir parçası, şüphesiz gerçek kürk olmadığı sürece. Sadece yastıklar bile evin havasını değiştirmeye yetecektir.

 

4-kurk

 

Şömine

Dağ evlerin bir başka vazgeçilmezi de ateşi hiç sönmeyen şömineler. Sadece görüntü veren elektrikli şömineler de hayatınıza ısı olmasa bile ışık katacaktır.

 

 5-somine

Sıcak Renkler

Sıcak renkler, karlı dağların beyazlığını ve ham ahşabın nötr etkisini azaltmak için kullanılıyor. Soğuk ve karanlık kış günlerine can vermek için her zaman ilk tercihleriniz arasında renk olmalı.

 

6-sicak-renkler

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.