• Arama

Golden Key Kartalkaya’dan Dağ Evi Şıklığı İçin Öneriler

Türkiye’nin ilk butik kayak oteli olan Golden Key Kartalkaya; şehrin karmaşasından uzaklaşıp bembeyaz karlar içinde, macera ve keyif dolu bir tatil geçirmek isteyen herkesi ağırlıyor. Kış aylarında dağ evi şıklığı ile şehir hayatını buluşturmak isteyenler için, Golden Key Kartalkaya’dan minik dekorasyon önerileri aldık.

 

1-genel

 

Ahşap

Dağ evlerinin dekorasyon stilinin en çarpıcı özelliği işlenmemiş ham ahşap. Mümkün olan heryerde tavan, duvarlar, yerler, aksesuarlar kısaca mümkün olan her yerde ahşap kullanın.

 

2-ham-ahsap

 

Ekose

Ekosenin dağ evlerindeki rolü sadece battaniye ile kısıtlı değil. Yastıklardan fincanlara ve duvar kağıtlarına kadar her alanda kullanacağınız ekose güçlü etkisi ile evinizi ve ruhunuzu ısıtacak.

 

3-ekose

Kürk

Kürk, chalet stilinin olmazsa olmaz bir parçası, şüphesiz gerçek kürk olmadığı sürece. Sadece yastıklar bile evin havasını değiştirmeye yetecektir.

 

4-kurk

 

Şömine

Dağ evlerin bir başka vazgeçilmezi de ateşi hiç sönmeyen şömineler. Sadece görüntü veren elektrikli şömineler de hayatınıza ısı olmasa bile ışık katacaktır.

 

 5-somine

Sıcak Renkler

Sıcak renkler, karlı dağların beyazlığını ve ham ahşabın nötr etkisini azaltmak için kullanılıyor. Soğuk ve karanlık kış günlerine can vermek için her zaman ilk tercihleriniz arasında renk olmalı.

 

6-sicak-renkler

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.