• Arama

Ünlü Makyaj Artistlerinin Yeni Yıl Davetleri İçin OGGUSTO’ya Özel Seçtiği Hayat Kurtarıcı Ürünler

 

Ünlü Makyaj Artistlerinin Yeni Yıl Davetleri İçin OGGUSTO’ya Özel Seçtiği Hayat Kurtarıcı Ürünler

Onlar, en iyi ürünleri ve akıllı teknikleri kullanarak, görünümleri dönüştürebilen, Türkiye’nin en ünlü makyaj artistleri. Her sezonun değişen ve satış rekorları kıran farklı ürünleri olsa da, onların çantalarında her daim yer alan ve sürekli kullandıkları kurtarıcı ürünleri mevcut. Yaklaşan parti sezonunda, güzelliğiyle göz kamaştırmak isteyen kadınlar için, ünlü makyaj artistleri, 3 hayat kurtarıcı makyaj ürününü OGGUSTO’ya yazdılar.

Fezi Altun

1-fezi-altun

Sadece Aralık ayı boyunca devam eden partilerde değil, her zaman için her kadının makyaj çantasında olması gereken 3 ürün;

 • Tüm bakışların üzerinizde olmasını istediğiniz zamanların, zamansız makyaj malzemesi; mat kırmızı ruj. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir kural var; eğer kırmızı ruj uygulanacaksa, göz makyajı minimum dengede tutulmalı. Sadece maskara ve kırmızı ruj... Estee Lauder Pure Envy Envious
 • Makyaj tazelemek için en doğru seçim, hem taşıması kolay, hem etkisi büyük; transparan kompakt pudra. Göz altları, T bölgesi ve dudak kenarına çok ince bir şekilde uygulayıp, makyajınızı biraz önce yapmış etkisi yaratabilirsiniz. MAC Prep + Prime Transparent Finishing Powder
 • Sanılanın aksine sadece göz çevresi için kullanılmayan, makyajda adeta silgi görevi gören bir başka kurtarıcı; concealer veya corrector. Yorgun ve canlanmaya ihtiyacı olan göz çevresine, belirgin ve dolgun bir hat oluşturmak için dudak kenarına, daha aydınlık bir göz çevresi için kaş altı ve göz pınarına ugulama yaparak, cilt bakımından yeni çıkmış gibi bir sonuç için muhakkak çantanızda olması gereken bir kurtarıcı. Tom Ford Correcting Pen

 

Gülüm Erzincan

2-gulum-erzincan

Bu yılbaşı, ışıltılı, simli, parlak olan ürünleri uygulamak bence çok daha yerinde olacak. Bu fırsatı değerlendirmek lazım, ben makyajda eğlenceli ve farklı bir şeyler yapılmasını keyifle izliyorum. Bu doğrultuda önerilerim;

 • Yaratıcılığınıza ve özgüveninize bağlı olarak; favori renginizde bir MAC Glitter.
 • Glitter’ı, uygulayacağınız bölgeye yapıştırmak için; MAC Clear Lipglass
 • Son olarak da bu konsepte yakışacağını düşündüğüm, kendi göz şeklinize ve yapınıza uyabilecek bir takma kirpik.

      Bu konu da ilginizi çekebilir: Chanel Blue Serum Mucizesi


Hamiyet Akpınar

3-hamiyet-akpinar  

Yılbaşı dönemi gibi partilerde, gecelerin uzun olması nedeniyle öncelikle makyajın kalıcı olması önemlidir. Dolayısıyla ürün seçimi buna göre yapılmalıdır;

 • İnce ve kapatıcı olma özelliğinin yanı sıra, ciltte gece boyunca ipeksi ve pürüzsüz kalacak olan; Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation.
 • Highlight etkili olması nedeniyle, ışığın iyi olmadığı mekanlarda bile, cildin ışıldamasını ve sağlıklı durmasını sağlayan; Nars Orgasm Blush.
 • Mat ve kalıcı yapısı tercih sebebiyle, yılbaşı konseptine uygun; MAC Lipstick Ruby Woo.

 

Melis İlkkılıç

4-melis-ilkkilic

Bu 3 ürünle kendi düğününüze bile katılabilirsiniz :)

 • Malum hepimiz çok çalışıyor ve yoruluyoruz. Bu görüntüyü hemen silmek için ideal, güzel bir göz çevresi kapatıcısı veya aydınlatıcısı; MAC Pro Longwear Concealer.
 • Eyeliner ve fara gerek kalmadan gözlerinize ve bakışlarınıza güzellik katacak kirpik dolgunlaştırıcı bir maskara muhakkak çantanızda olmalı! Lancome Hypnose Drama.
 • Hem dudak, hem göz, hem de yanak için kullanılabilecek ideal bir krem allık. Yani tek taşla 3 kuş için; Nars Orgasm Multiple Stick.

     Bu konu da ilginizi çekebilir: La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu


Rıfat Yüzüak

5-rifat-yuzuak

Bu özel dönemi en güzel şekilde geçirebilmek için benim önerilerim;

 • Lokal olarak tüm kusurları çok iyi kapatan ve çok doğal duran, stik şeklinde olduğu için de taşıması ve kullanımı pratik; Max Factor Panstik.
 • Kirpikler bence gerçekten önemli ve bence daha iyi bir maskara yok; Max Factor False Lash Epic Maskara.
 • Hem kontur, hem allık, hem de göz makyajı için kayıtsız şartsız en pratik ürün, ayrıca doğal görünüm için ideal; Max Factor Bronzing Powder.

 

Sam Araji

6-sam-araji

Yılbaşı davetlerinde ışıltılı ve çarpıcı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacak 3 ürün önerim;

 • Gözlerinize ışıltılı bir görünüm kazandırarak gece boyunca harika bir yansıma sağlayacak olan, üstelik göz kapaklarında hiç birikme yapmayan bir far; YSL Full Metal Shadow.
 • Gece boyunca taze ve ışıltılı bir cilt görünümü için, benim de favorim olan aydınlatıcı; Armani Fluid Sheer.
 • Çarpıcı bir görünüm için uzun ve dolgun kirpikler sağlayacak bir maskara; YSL Mascara Volume Effet Faux Cils.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.