• Arama

Jackie Kennedy Rolünde Natalie Portman Piaget Mücevherleriyle Göz Kamaştırıyor

John F. Kennedy’nin eşi olan Jackie Kennedy, hiç kuşkusuz ki 20. yüzyılın en ikonik kadınlarından biriydi. Kennedy’nin zarif moda anlayışı ve ihtişamlı aksesuarları gizemli ve kendinden emin bir kadın portresi çizmesini sağlıyordu.

 

4

 

Pablo Larrain’in yönettiği “Jackie” filminde de efsane kadının portresi, bir zamanlar Jackie’ye ait olan saf altın Piaget bir saat ve Piaget mücevherlerle ışıldamış.

 

3

 

Jackie’yi canlandıran Natalie Portman’ın bileğinde film boyunca boy gösteren Piaget saatin klasik başka bir modeli ise başbakanın kardeşini canlandıran Peter Sarsgaard’ın bileğinde görülüyor. Filmin de fragmanında görüldüğü gibi Jackie’ye eşlik eden Piaget parçaları stil ikonunun ayırt edici tarzına çağrışım yapıyor.

 

Eşsiz bir çekiciliğe sahip olan Piaget’in sırrı yaratıcılığı cesaretle harmanlamayı başarması... Jackie Kennedy’nin de bir zamanlar kullanmış olduğu bu eşsiz saatler ve aksesuarlar, ustaca renklendirilmiş mücevherleri ve başarılı el işçiliğiyle Piaget’in altın çağını temsil ediyor.

 

1

 

Piaget’in 2014’te yeniden yaratılan  bir koleksiyonunda bu özel saatin kendine has tasarımından esinlenilmiş birkaç kreasyon yer alıyor. “Jackie” filminin uluslar arası prömiyerine paralel olarak Piaget, ikonik saati Ocak 2017’de sert taşlı kadranıyla beraber tekrardan lanse edecek.

 

2

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.