• Arama

Happy Birthday OGGUSTO

 

Happy Birthday OGGUSTO

Türkiye'nin ilk ve tek lüks içerik sitesi OGGUSTO olarak Aralık'ta ikinci yaşımızı kutluyoruz... Bizim için çok keyifli geçen bu iki yılı minik bir parti yerine bizi seven, motive eden, ilk günümüzden bu yana takipçimiz olan ya da bundan böyle OGGUSTO tutkunu olacak herkesle kutlayalım istedik. Bu nedenle Aralık ayı boyunca her gün OGGUSTO ekibi olarak “keşke bize çıksaydı” dediğimiz sürpriz hediyelerimiz olacak. Bunun için sizden istediklerimiz çok basit...

Kazanmanın Sırları Neler?

Hediye kazanmak için Instagram ve Facebook'ta @oggustocom sayfasını takip etmek keyifli bir mecburiyet... Her gün Facebook ve Instagram'da belirtilecek hediyeyi kazanmak için dahi olmaya gerek yok; sadece basit bir isteği yerine getirmek gerekiyor.

Korkulacak bir şey yok, bazen 2017 hayallerinizi yazmanız, bazen en sevgili dostunuzun adını yazmanız, bazen de bir postu paylaşmanız yeterli... Sorulacak soruların cevaplarında doğru ya da yanlış diye bir kural yok, önemli olan katılmak ve kazanmanın keyfini çıkarmak... İki yıldır vazgeçmediğimiz kural burada da geçerli...

Her zaman olduğu gibi saygısız cevaplar ya da reklam içerikleri kesinlikle silinecek çünkü gustolu paylaşımlar için buradayız. Kazanacak kişiler OGGUSTO ekibi tarafından önceden belirlenen rakamlara göre belirlenecek. Örneğin bir Instagram postuna yorum yapan 17. kişi olmak ya da bir Facebook postunu paylaşan 5. kişi olmak yeterli...

Her gün her hediye için bir kişinin sadece bir katılım hakkı olup, birden çok katılım durumunda sadece ilkinin hediye kazanma şansı olacaktır.  

Kazanan Sizseniz Neler Olacak?

Her akşam o günün kazananını açıklayacağız. Katılımcılardan ricamız; sıkı takipte olmaları ve 24 saat içinde gusto@oggusto.com adresine mail atıp hediyelerini hangi adrese istediklerini bildirmeleri... Bu hediye projesinin gönderimleri sadece Türkiye sınırları içinde geçerli olduğu için; kazanan kişi yurtdışında yaşıyorsa ve Türkiye'de bir adres veremiyorsa; ödül hakkı bir sonraki kişiye geçecek.

Restaurant ve SPA gibi özel hediyelerde rezervasyon yapmak şart olup, ikram edilecek içkiler ilgili ev sahibi tarafından önerilen markalar olabilecek.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.