Baccarat ile Mavi Yılbaşı

Kral XVIII. Louis’nin misafirlerini ağırlamak için her davetinde yeni bardaklar ürettirmesi geleneğinden ilhamını alan Baccarat, günümüze göz kamaştırıcı ışıltıya sahip kristalleri ile damgasını vuruyor. Kristalin efsanesi Baccarat, 2017 yılının rengini mavi olarak şimdiden belirledi.

 

2

 

İçerisinde altın bulunan yakut kırmızısı rengini tıpkı bir simge gibi kullanan Baccarat, yeni yıla “Blue Wave” konseptiyle hazırlanıyor. “Bleu de travail” (Fransız işçi ceketi) ismiyle başlayan moda şovuyla tanıtılan 2017 ürünleri, mavinin neredeyse her tonunu  kapsayarak görsel bir şölene imza atıyor. Kobalt mavisi, Riviera mavisi ve lavanta mavisi gibi tonlar bunlardan yalnızca birkaç tanesi.

 

3

Yeni yılda, geçtiğimiz  yıllarda markanın ikonikleşen sembolüne dönüşen Harcourt tasarımı ile mavi kristal biraraya geliyor. Bu beraberlikten ortaya büyüleyici tasarıma sahip bir satranç takımı ortaya çıkarak Harcourt’un dizaynı yeniden yorumlanıyor.

 

5

2014 yılında 250. yılını kutlayan marka, bu tarz tasarımları ile  yenilikçi kimliğini destekliyor. Bir klasik haline gelen Harcourt koleksiyonu; mavi, gümüş, beyaz renkli aksesuar kullanımıyla yeni evleneceklerin masalarını ve yaşam alanlarını mavi kristalin ihtişamlı ışığıyla aydınlatacak türden.

 

4

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular