• Arama

Dünyanın En İyi Kayak Oteli: W Verbier

İsviçre Alpleri’nin vazgeçilmezi W Verbier, Dünya Seyahat Ödülleri’nin kardeş organizasyonu olan prestijli Dünya Kayak Ödülleri tarafından hem İsviçre’nin hem de dünyanın En İyi Kayak Oteli seçildi.

 

who3429ag-144688-monumentalstaircase

 

Kayak turizminin önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu tam 1.6 milyon profesyonelin en çok oyunu alan W Verbier, aynı dalda aday olan 25 lüks oteli geride bırakmayı başardı.

 

w-verbier-wow-suite-room

 

W ailesinin ilk kayak oteli olan W Verbier, 123 odası, 6 restoran ve barı ve 400 kilometrelik kayak pisti ile İsviçre Alpleri’nin 1531 metre yüksekliğinde konuklarını ağırlıyor. Otelde İsviçre mutfağından Japon mutfağına kadar farklı kültürlerin yemeklerini muhteşem bir doğaya karşı deneyimlemek mümkün.

w-verbier-ewow-suite-lounge

 

Kapalı ve açık havuzları bulunan AWAY® spa, bütün gün kayak yaptıktan sonra yorgunluğu tamamen atabilme şansı veriyor. Üstelik 2016 yılından itibaren spa’da La Prairie ürünleri ile hizmet verilmeye başlandı.

 

who3429po-144702-wetpool

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.