• Arama

Miami South Beach’in En İyileri

Madonna, George Clooney gibi ünlülerin vazgeçilmezi olan Delano Hotel’in Genel Müdürü Christophe Baraton, Miami South Beach’in en iyilerini OGGUSTO’ya özel olarak yazdı.  Dünyanın en önemli otelcilik ve yemek akademilerinden olan Institut Paul Bocuse’den mezun olan Christophe Baraton, 2014 yılından beri art deco stili ve  dünya yıldızlarının gözdesi olarak bilinen Delano South Beach Hotel’de çalışıyor. Uzun yıllardır, Delano’nun da içinde bulunduğu Morgan grubunda çalışan Christophe Baraton özel hazırladığı South Beach önerileri ile OGGUSTO’da.


 

Görün

"South Pointe Park ’ta limandan ayrılan gemileri ve South Beach’i seyredin."

Parkın içindeki Smith and Wollensky’nin eşsiz konumdaki restoranında yemek yerken, kayalara çarpan denizin sesini dinlemek huzur verici oluyor. “Denizden ve karadan” oluşan menüsü ile herkesi mutlu edecek alternatifler bulmak mümkün.

 

smith-and-wollensky-1

 

Konaklayın

"Elbette Delano! İkonik bir Miami Beach tesisi ve South Beach’in tam kalbinde."

Uçuşan tül perdeleri olan lobiden geçerken masal diyarına giriyor izlenimi veren otelin tasarımını Philippe Stark yapmış. Bahçe ve terasına ilave, ünlü havuzunda cabana kiralayarak, yaşanan deneyim farklı bir boyut kazanabiliyor ve otelin içindeki Bianca Restoran’a ilave Umi Sushi ve Sake Bar’da Japon mutfağının tadılabiliyor. Bahçesindeki hamaklara uzanarak gökyüzünü seyretmenin keyfi ise tarif edilemez.

 

delano-2

 

Kendinizi Şımartın

"Alışverişi çok sevmem ama Bal Harbor’daki mağazalar, cüzdanı oldukça hafifletiyor. Takım elbise için Miami Beach’teki Suit Supply'da harika alternatifler var." Ünlü alışveriş caddesine çok yakın olan mağazadaki seçkiye ilave, kendi takımınızı tasarlayabilir, özel dikim için sipariş vermek mümkün. Ayrıca en iyi kumaşlardan yapılmış gömlekleri de unutmamak gerek.

 

suit-supply-1

Gezin

"Oleta Nehiri Eyalet Parkı'nı mutlaka gezin." Ne kadar adı park olsa da, aslında müthiş doğa harikası, şehre sadece birkaç kilometre mesafede. Burada her türlü spor yapma olanağına ilave, daha uzun süreli kalmak isteyenler için çeşitli konaklama alternatifleri mevcut. Sivrisinek ilacını unutmamakta fayda var.

 

oleta-3

 

Tadın / İçin

"Su kenarında rahat bir ortam için Garcias On The River, Iron Side Pizza, Miami Beach’te The Redbury Oteli içindeki Cleo veya The Bazaar."

1966 yılından beri Garcia Kardeşler, restoranlarında kendi tuttukları deniz ürünlerini sunuyor. Miami Nehri'nin kıyısındaki Garcias On The River'ın evde pişirmek isteyenler için ayrıca balıkçı dükkânı da var.

 

garcias-1

 

En ince undan yapılan Hamuru ile ünlü Iron Pizza hakiki Napoli tarzıyla tanınıyor.

 

iron-pizza-gallery-4

 

Cleo'da ödüllü şef Danny Elmaleh’in mutfağından Akdeniz yemeklerinin yemek, Çarşamba ve Cumartesi geceleri nargile kokteyllerinin tadına bakmak mümkün.

 

cleo-2

 

Latin Amerika ve Japon esintilerden oluşan menüsü ile tanınan The Bazaar‘ın dekorunu, Philippe Starck yapmış. Çok yakın zamanda 2. Michelin yıldızını kazanan restoranın, yakında üçüncü yıldızı da alacağı muhakkak.

 

bazaar-1

 

Deneyimleyin

"Manzara eşliğinde içeceklerinizi için Monty Raw Bar ve Delano’nun Pazar havuz partileri…" Coral Gables’da bulunan Monty’s Raw Bar ’da her havuz başında içeceklerinizi içmeye ilave her çeşit deniz mahsulünü de var. Güneş batarken burada vakit geçirmek ise harikulade bir deneyim.

 

montys-2

 

Delano Hotel'in her pazar günü olan partileri, otelin kendisinden bile daha iyi biliniyor. Güneş batana kadar devam eden partilerde yer bulabilmek için şezlong veya cabana isteyenlerin rezervasyon yaptırması öneriliyor.

 

delano-2

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.