• Arama

Chanel Blue Serum Mucizesi

 

Chanel Blue Serum Mucizesi

Yıllardır kadın hayatında önemli yeri olan Chanel Skin Care, yepyeni evrensel cilt bakım ürünü Blue Serum ile çağ açmaya hazırlanıyor!

product

Blue Serum, wellness’a odaklanarak, cildi genç tutmak için farklı bir yaklaşım olarak düşünülmüş. Kadınların kendi güzelliklerinde aktif katılımcı olmasını hedefleyen Chanel, sadece yaşlılık izlerine karşı kullanılmayacağı söyleniyor.

01


     Bu konu da ilginizi çekebilir: La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu


Dünyada “mavi bölgeler” olarak adlandıran ve olağanüstü yaşam ortalaması olan farklı coğrafyaları araştırarak bu yerlerden ilham alan CHANEL, buradaki toplumların saf ve şaşırtıcı ekosistemleri ile birlikte yüz yaşına gelmiş kişilerin beslenme ile yaşam tarzlarını inceleyerek ortak dört noktayı ve cilde olan etkilerini belirlemiş.

  • Günlük egzersiz ile eşleşen hücresel enerji
  • Dengeli beslenme ile hücresel metabolizma
  • Günlük hayat içinde hücresel strese adapte olma
  • Cildin sağlığı için hücresel iletişim

sonuçlarını dört ana başlıkta toplayarak, incelenen bölgelere özgü, kişilerin hayatlarındaki önemli bitkileri sağladıkları güç ve etkileri için seçilmiş.

02

Kosta Rica’dan yeşil kahve,  Sardunya adasından zeytin ve Girit adasından sakız ağacı, ileri teknoloji kullanılarak, cildin kendisini yenilemesi için müthiş bir iksir olarak Blue Serum yaratılmış.

03  

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.