• Arama

Chanel Blue Serum Mucizesi

 

Chanel Blue Serum Mucizesi

Yıllardır kadın hayatında önemli yeri olan Chanel Skin Care, yepyeni evrensel cilt bakım ürünü Blue Serum ile çağ açmaya hazırlanıyor!

product

Blue Serum, wellness’a odaklanarak, cildi genç tutmak için farklı bir yaklaşım olarak düşünülmüş. Kadınların kendi güzelliklerinde aktif katılımcı olmasını hedefleyen Chanel, sadece yaşlılık izlerine karşı kullanılmayacağı söyleniyor.

01


     Bu konu da ilginizi çekebilir: La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu


Dünyada “mavi bölgeler” olarak adlandıran ve olağanüstü yaşam ortalaması olan farklı coğrafyaları araştırarak bu yerlerden ilham alan CHANEL, buradaki toplumların saf ve şaşırtıcı ekosistemleri ile birlikte yüz yaşına gelmiş kişilerin beslenme ile yaşam tarzlarını inceleyerek ortak dört noktayı ve cilde olan etkilerini belirlemiş.

  • Günlük egzersiz ile eşleşen hücresel enerji
  • Dengeli beslenme ile hücresel metabolizma
  • Günlük hayat içinde hücresel strese adapte olma
  • Cildin sağlığı için hücresel iletişim

sonuçlarını dört ana başlıkta toplayarak, incelenen bölgelere özgü, kişilerin hayatlarındaki önemli bitkileri sağladıkları güç ve etkileri için seçilmiş.

02

Kosta Rica’dan yeşil kahve,  Sardunya adasından zeytin ve Girit adasından sakız ağacı, ileri teknoloji kullanılarak, cildin kendisini yenilemesi için müthiş bir iksir olarak Blue Serum yaratılmış.

03  

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.