• Arama

Londra’nın En Yeni Gözdesi: Four Seasons

Londra, 26 Ocak 2017 tarihinde açılacak Four Seasons London at Ten Trinity Square’i heyecan ile bekliyor! Four Seasons Park Lane’e 46 yıl sonra gelen kardeş otel, şehrin tarihi bölgesindeki yüzyıllık anıt binada, özenli restorasyon sürecinden sonra misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

tri_042

 

Kişisel servisi öne çıkartılmak için, tarihi binada sadece 141 prestij oda, huzur verici nötr renkler olabilmesi ve yalın çizgiler tasarlanmış.

 

tri_023

 

İş gezisi veya kültürel ziyaret yapmak isteyenler için ideal konuma sahip otelin, gizli hazinesi ise 3 Michelin yıldızlı şef Anne-Sophie Pic ’in ilk Londra restoranı olacak. Doğal malzemeler kullanarak moleküler mutfağı ile Valence, Paris, Lozan’da efsaneye dönüşen şefin Londra restoranı “La Dame de Pic”’için şimdiden rezervasyon yapılması öneriliyor.

tri_077

 

Four Seasons’ın efsanevi spa’sı, binanın geçmişine gönderme olarak dekorasyonunda kullanılan denizci teması ve ihtişamlı cephesi ile, eskinin tekrar yeni olacağının sinyallerini veriyor.

 

tri_040

 

Ayrıca sadece özel üyelerin kullanabileceği Chateau Latour ve Reignwood kulüplerinde, sanat galerisi ve toplantı odaları ile üyelerin hobileri ile işlerini harmanlayan konsept düşünülmüş.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.