• Arama

Londra’nın En Yeni Gözdesi: Four Seasons

Londra, 26 Ocak 2017 tarihinde açılacak Four Seasons London at Ten Trinity Square’i heyecan ile bekliyor! Four Seasons Park Lane’e 46 yıl sonra gelen kardeş otel, şehrin tarihi bölgesindeki yüzyıllık anıt binada, özenli restorasyon sürecinden sonra misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

tri_042

 

Kişisel servisi öne çıkartılmak için, tarihi binada sadece 141 prestij oda, huzur verici nötr renkler olabilmesi ve yalın çizgiler tasarlanmış.

 

tri_023

 

İş gezisi veya kültürel ziyaret yapmak isteyenler için ideal konuma sahip otelin, gizli hazinesi ise 3 Michelin yıldızlı şef Anne-Sophie Pic ’in ilk Londra restoranı olacak. Doğal malzemeler kullanarak moleküler mutfağı ile Valence, Paris, Lozan’da efsaneye dönüşen şefin Londra restoranı “La Dame de Pic”’için şimdiden rezervasyon yapılması öneriliyor.

tri_077

 

Four Seasons’ın efsanevi spa’sı, binanın geçmişine gönderme olarak dekorasyonunda kullanılan denizci teması ve ihtişamlı cephesi ile, eskinin tekrar yeni olacağının sinyallerini veriyor.

 

tri_040

 

Ayrıca sadece özel üyelerin kullanabileceği Chateau Latour ve Reignwood kulüplerinde, şarap ve puro salonları, sanat galerisi ve toplantı odaları ile üyelerin hobileri ile işlerini harmanlayan konsept düşünülmüş.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.