• Arama

YSL Sparkle Clash Işıltısı

 

YSL Sparkle Clash Işıltısı

Yves Saint Laurent'ın yeni Sparkle Clash koleksiyonu ile ışıldamaya hazır mısınız? Cara Delevingne'nin kampanya yüzü olduğu koleksiyon, gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı ışıltılı bir hale getirmek için tasarlanmış. Yılbaşı sezonu için özel olarak hazırlanan koleksiyon, Kasım ayında satışa çıkıyor.

3-ysl-sparkle  

Koleksiyonun Favorisi

Multi-Usage Palette Collector Sparkle Clash Collection adlı ürün, koleksiyonda açık ara favorimiz. İçinde,  aydınlatıcı, dört farklı tonda göz farı ve pembe ile kırmızı renkli iki adet ruj bulunan palet oldukça pratik. Ürünler bir yana, biz asıl ambalajlara bayıldık. Simli ve ışıltılı ambalajlar, mücevherlerii andırıyor dersek hiç de abartmış olmayız!

2-ysl-sparkle  


     Bu konu da ilginizi çekebilir: La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu

YSL Lumiere Divine Highlighting Finishing pudra paleti, YSL Rouge Pur Couture Star Clash ruj, YSL Touche Eclat Strobing Light aydınlatıcı ve La Lacque Couture ojelerden oluşan Sparkle Clash koleksiyonu, kasvetli sonbahar günlerinde ışıltı saçmak için ideal.

1-ysl-sparkle

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.