En Havalı Otel Odaları

 

En Havalı Otel Odaları

Lüks seyahatin artmasıyla birlikte tasarımcılar ve markaların otel suitleri tasarlamasına daha sık rastlanıyor. OGGUSTO olarak En Havalı Otel Odaları'nı sizin için seçtik.

Claridge's & Diane von Furstenberg

Londra’nın en şık otellerinden Claridge’s ile efsanevi tasarımcı Diane von Furstenberg’in keyifli birlikteliği olan bu suit çabasız zerafetin simgesi. Mermer şöminesi, özenle seçilmiş mobilyaları ve DVF stilindeki döşemeleri ile Von Furstenberg bu suite damgasını vurmuş.

St Regis & Dior

New York’un en ikonik otellerinden olan St. Regis’in 12. katında yer alan Dior suitinin dekorasyonu, modaevinin Paris’teki atölyelerinden esinlenmiş. Dior’un, gri başta olmak üzere, sakin renk paletinin başrol oynadığı suitte markanın “haute couture” detayları olarak danteller, metalik deriler ve tüller kullanılmış.

Halekulani & Vera Wang

Hawai’nin eşsiz dalgalarının seyredilebileceği Halekulani suiti, romantik zerafetin simgelerinden Vera Wang’ın ev koleksiyonları ve aksesuarları ile döşenmiş. Hawai, Pasifik adaları ve Asya’dan özenle seçilen mobilyalar otelin huzurlu atmosferiyle uyum içinde.

Puntacana & Oscar de la Renta

Dominik Cumhuriyeti asıllı olan Oscar de la Renta’nın ortağı olduğu otel Puntacana ünlü tasarımcı hayattayken onun ikinci evi gibi olmuş. Zamansız lükse ait zerafetin, Karayip’in canlı renklerinin ve detaylardaki titizliğin ön plana çıktığı otel özellikle golf tutkunlarının gözdesi.

St Regis & Tiffany and Co.

New York’u anlatan en önemli markalardan ikisinin birlikteliğini simgeleyen bu suitin ana rengi kadınların başını döndüren Tiffany mavisi. Mücevheri andıran aynalar, Tiffany arşivinden çıkıp duvarları süsleyen resimler, 10 kişilik özel yemek masası ilk anda göze çarpan lüks simgeler.

Gran Melia don Pepe & Moët & Chandon

Marbella’da Kuzey Afrika’ya ve Akdeniz’in sıcak sularına bakan Moët & Chandon suiti tek kelimeyle gözkamaştırıcı. 271 yıllık Fransız şampanya devi Moët’nin suitinde siyahın asaleti altın renginin zenginliğiyle birleşmiş. Suitin terastaki jakuzisinde şampanya keyfi yapmak gerçek bir lüks.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular