• Arama

Moda Dünyasının Dahi İkilisi: Viktor& Rolf

Moda dünyasının avangart ve asi ikilisi Hollandalı tasarımcılar Viktor & Rolf, bir araya geldikleri 1992 yılından bu yana moda dünyasına aykırı ve eleştirel bir övgüyle eserler sunuyorlar. NGV Melbourne’deki yeni sergileri “Viktor & Rolf Fashion Artists”in açılışını kutlayan ikili,  uluslararası misafir küratör Thierry- Maxime Loriot’la tasarım yaklaşımlarını ve Viktor& Rolf modaevinin moda ve sanatın sınırlarını zorlayarak geçirdiği 25 yılı tartışacaklar.

 

exhi040202

 

21 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen sergide ikiliye ait 35 houte coute parça görücüye çıkarken, Viktor& Rolf arşivinden önceki tasarımlar ve uluslar arası müze koleksiyonlarından parçalar da sergileniyor.

 

arts012206

 

25 Yıllık Kariyer

25 yıllık kariyerleri boyunca deneysel podyum şovlarıyla bilinen ikilinin bilinirliğinde model Maggie Rizer’la olan 1999 “Russian Doll” ve 2003’te artist Tilda Swinton’ın podyumun ortasında kendisini canlandırdığı “One Woman Show”un etkisi büyüktür.

 

exhi040137

exhi041078

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.