• Arama

Modern Sanatın İkonları

Modern sanatın ikonları, 22 Ekim'de Paris'te Fondation Louis Vuitton'da bir araya geliyorlar. OGGUSTO olarak 20 Şubat'a kadar devam eden sergiyi önden gezdik.

 

icons-of-modern-art-1

 

22 Ekim-20 Şubat günleri arasında Fondation Louis Vuitton'da gerçekleştirilecek Icons of Modern Art sergisi, Rus sanat koleksiyoneri Sergei Shchukin'in (1854-1936), aralarında Picasso ve Matisse'in de bulunduğu eserlerini bir araya getiriyor. St Petersburg'daki Hermitage Museum'da bir portresi de bulunan Sergei Shchukin'in sanat koleksiyonu, ilk kez Rusya sınırlarının dışına çıkarak Paris'te sergileniyor. Hermitage Museum'un küratörleri, bu koleksiyonun dünyanın en güzel ve kapsamlı modern sanat koleksiyonu olduğu konusunda hemfikirler. Shchukin, 250 eserin tamamını Rus Devrimi'nden önce toplamış.

 

icons-of-modern-art-3

icons-of-modern-art-6

 

İkonik Ressamları Bir Araya Getiren Sergi

Hermitage Museum ve the Pushkin State Museum'un katkılarıyla gerçekleşen Icons of Modern Art adlı sergi, Monet, Cézanne, Gauguin, Rousseau, Derain, Matisse and Picasso, Degas, Renoir, Toulouse-Lautrec ve Van Gogh gibi dünyaca ünlü ressamların eserlerini kapsıyor. Empresyonist, post empresyonist ve modern ressamların 130 eseri, ilk kez Paris'te toplu şekilde görücüye çıkıyor.

 

icons-of-modern-art-2

 

icons-of-modern-art-4

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.